BUJ kategorijas

GALVENĀ INFORMĀCIJA:
description chevron_right insert_link Cik gadus dzīvo Gredzentins?

Gredzentins komanda juvelierizstrādājumu jomā strādā vairāk nekā divas gadu desmitus. Un ekskluzīvo juvelierizstrādājumu tirdzniecība ir sākta no 2015. gada.


description chevron_right insert_link Vai var pasūtīt individuālus juvelierizstrādājumus?

Ja interesē individuāli izgatavojami juvelierizstrādājumi, tad varat vērsties uz mūsu norādītajiem kontaktiem, mēs ar Jums sazināsimies un realizēsim Jūsu sapņu rotaslietas vīziju.


description chevron_right insert_link Cik il . . .

Tie, kuri vēlas pasūtīt individuālas ražošanas juvelierizstrādājumu, lūdzu sazināties ar mums uz norādītajiem kontaktiem un saskaņosim visas pasūtījuma detaļas..


Parādīt vairāk
INFORMĀCIJA TIEM, KURI VĒLAS IEGĀDĀTIES GREDZENTINS JUVELIERIZSTRĀDĀJUMUS:
description chevron_right insert_link Vai ir iespēja fiziski apskatīt un uzmērīt juvelierizstrādājumus?

Iepriekš vienojoties un rezervējot laiku, var ierasties uz mūsu biroju Rīgā un Liepājā, kur būs iespēja ne tikai dzīvajā aplūkot esamo sortimentu, bet un iegādāties iepatikušos izstrādajumu vai pasutīt, lai rotaslietu mēs izgatavotu individuāli. 


description chevron_right insert_link Kā var rezervēt tikšanās laiku ar juvelieru?

To var izdarīt, sazinoties ar mums, izmantojot kontaktinformāciju, kas norādīta vietnē. Iesniedziet pieprasījumu, un mēs operatīvi saskaņosim Jums ērtu vizītes laiku un gaidīsim Jūs noteiktajā laikā.


description chevron_right insert_link Kādas ir GREDZENTINS darba stundas?

GREDZENTINS birojs Rīgā strādā atkarīgi no klientu vajadzībām. Cenšamies būt elastīgi, tapēc vienmēr pielāgojamies pie Jūsu iespējās ierasties pie mums..  


Parādīt vairāk
JAUTĀJUMI, SAISTĪTIE AR SADERINĀŠANĀS GREDZENIEM:
description chevron_right insert_link Kādu saderināšanās gredzenu izvēlēties?

Nav viena noteikuma vai padoma, kā izvēlēties piemērotāko saderināšanās gredzenu. Vissvarīgākais, izvēloties to dariet, un padomājiet par visām detaļām un to , kas patīk jūsu mīļotajai. Padomājiet par viņas dzīvesveidu, raksturu, apģērba stilu vai simboliem, kas Jums abiem ir svarīga nozīme. Visas šīs lietas var būt ļoti noderīgas, izvēloties vienīgo mīlestības simbolu. Jebkurā gadījumā mēs esam tam, lai Jums ieteiktu un palīdzētu izvēlēties vispiemērotāko variantu.


description chevron_right insert_link Es gribētu izdarīt meitenei pārsteigumu. Kā noteikt gredzena izmēru?

Tam, lai uzzinātu nepieciešamo gredzena izmēru, varat izmerīt jau esošā gredzena diametru milimetros. Ja nav tādas iespējas, tad rekomendējams izvelēties vidējo standarta gredzena izmēru (16.0-17,5), un vēlāk var to koriģēt bezmaksas. Tā pat ņemiet vērā, ka kreisās un labās rokas pirkstu biezums var nedaudz atšķirties par dažiem milimetriem. Noteikti nav rekomendējams mēģināt pirkstu mērīt ar diega vai virvītes palīdzību, jo šādi merījumi būs neprecīzi.


description chevron_right insert_link Vai vēlāk var mainīt gredzena izmēru, ja nopirkšu nederīgu?

Ja tā notika, ka nopirkāt gredzenu, kura izmērs ir nederīgs, tad mēs bezmaksas to pakoriģēsim. Vissvarīgākais, ar mums sazinieties un mēs centīsiemies Jums laikus pakoriģēt gredzenu.. 


Parādīt vairāk
JAUTĀJUMI, SAISTĪTIE AR LAULĪBU GREDZENIEM:
description chevron_right insert_link Kāda ir laulību gredzenu nozīme?

Tiek uzskatīts, ka laulību gredzens, savas formas dēļ simbolizē mūžīgo mīlestību. Turklāt, tas ir lielisks saistības un kopīgās dzīves simbols.. 


description chevron_right insert_link Vai var laulību gredzenus ieraudzīt “dzīvajā”?

Šāda iespēja ir pieejama, apmeklējot mūsu birojs Rīgā

, kur varat redzēt mūsu esošo sortimentu un ekspozīcijas modeļus, pēc  kuriem tiek ražoti atsevišķi laulību gredzeni. Jūs varat arī sniegt sava laulību gredzena redzējumu, kuru mēs centīsimies realizēt.

 


description chevron_right insert_link Vai var gravēt gredzenus?

Saskaņā ar Jūsu vēlmēm, papildus tiek sniegts gravēšanas pakalpojums. Izvēlieties iepatikušos tekstu, un mēs to iegravēsim uz Jūsu laulību gredzeniem.. 


Parādīt vairāk
JAUTĀJUMI, KAS SAISTĪTI AR PREČU PIEGĀDI:
description chevron_right insert_link Vai var pasūtīt GREDZENTINS juvelierizstrādājumus pa tālruni?

Ir iespēja pasūtīt vēlamo juvelierizstrādājumu un pa tālruni. Izvēlieties Jums iepatikušos rotaslietu un sazinieties ar mums, un mēs sarunas laikā saskaņosim visas detaļas un sarunāsim, kādā veidā tas Jums būs piegādāts.. 


description chevron_right insert_link Vai nepieciešams reģistrēties GREDZENTINS elektroniskajā veikalā, ja vēlaties pasūtīt juvelierizstrādājumu?

Tas nav obligāti, tomēr rekomendējams, jo tā varēsiet vērot sava pasūtījuma statusu. Ja jums nav iespējas reģistrēties, tad, sazinoties ar mums, mēs atradīsim ērtāko veidu, kā veikt pasūtījumu un iegādāties rotaslietas.. 


description chevron_right insert_link Vai ir iespēja GREDZENTINS juvelierizstrādājumu pasūtīt no ārzemēm?

Sazinieties ar mums, un mēs vienosimies par ērtāko veidu, kā jums ātri un operatīvi veikt pasūtījumu, un mēs to izpildīsim, saskaņojot visas detaļas. Visus juvelierizstrādājumus ES valstīs piegādājam bez maksas. Piegādei uz citām valstīm, lūdzu, sazinieties uz norādītajiem kontaktiem, un mēs centīsimies atrast jums vispiemērotāko risinājumu.


Parādīt vairāk
JAUTĀJUMI, KAS SAISTĪTI AR PREČU PIEGĀDI:
description chevron_right insert_link Kādi ir GREDZENTINS juvelierizstrādājumu piegādes veidi?

Pēc pasūtījuma apmaksas, visi GREDZENTINS juvelierizstrādājumi tiek piegādāti ar DPD kurjeru starpniecību uz jūsu mājas, darba vai paku skapja adresi. Pirms piegādājot sūtījumu, kurjeris vienmēr sazinās ar saņēmēju pa tālruni vai e-pastu.


description chevron_right insert_link Cik ilgs laiks nepieciešams, lai piegādātu GREDZENTINS juvelierizstrādājumus?

Par GREDZENTINS juvelierizstrādājumu piegādi rūpējas DPD sūtījumu dienests, kurš uz Jūsu norādīto adresi Latvijā jūsu pasūtījumu piegādās 1-3 darba dienu laikā. Sūtot uz Eiropas Savienības valstīm, piegāde ilgst līdz 5-10 darba dienām. Visos gadījumos, pirms pasūtījuma piegādes, kurjeris Jūs informēs par plānoto piegādes laiku pa tālruni vai ar SMS ziņojumu. Ja vēlaties pasūtījumu saņemt ātrāk nekā norādītajā termiņā, tad sazinieties ar mums uz norādītajiem kontaktiem un mēs pārbaudīsim, vai ir iespēja izvēlēto juvelierizstrādājumu piegādāt atrāk. Tomēr pievērsiet uzmanību, ka svētku laikā (Piem. pirms Ziemassvētkiem, Lieldienām, Valentīna dienas vai Melnās piektdienas izpārdošanas laikā) sūtījumu piegādes termiņi var mainīties atkarībā no sūtījumu plūsmas.


description chevron_right insert_link Vai var izvēlēties vēlamo GREDZENTINS juvelierizstrādājumu piegādes datumu?

Lūdzu, iepriekš informējiet mūs, ja vēlaties saņemt pasūtītos juvelierizstrādājumus noteiktā datumā. Mēs darīsim visu iespējamo, lai Jūsu pasūtījums būtu piegādāts vēlēmajā laikā.


Parādīt vairāk
JAUTĀJUMI, SAISTĪTIE AR JUVELIERIZSTRĀDĀJUMU SPECIFIKĀCIJU:
description chevron_right insert_link Kādas mēdz būt zelta krāsas un proves?

Var izvēlēties Jums vislabāk iepatikušos zelta krāsu: dzeltenu, rozā vai baltu. Ja grūti izvēlēties, varat izvēlēties dažādu krāsu kombinācijas, kuras izskatīsies ļoti rotaļīgi un grezni. Zelta prove apzīmē tīrību, visbiežāk gadās šīs: 999° proves (tīrības) zelta krāsa ir koši dzeltena. Tā pat var būt 375° (37,5% tīrības zelta sakausējums), 585° (58,5% tīrības zelta sakausējums) un 750° (75% tīrības zelta sakausējums). Ražošanā tiek izmantots tikai tīrs 999 ° zelts. Tas parasti ir izgatavots no 585 ° zelta sakausējuma. Pievērsiet uzmanību, ka mēs neizmantojam vecos zelta izstrādājumus pārstrādei, izgatavojot jaunus, jo tas palīdz nodrošināt izstrādājuma kvalitāti un ilggadību.


description chevron_right insert_link Vai Jūsu juvelierizstrādājumi sertificēti?

Jā, visi GREDZENTINS juvelierizstrādājumi ir sertificēti proves palātā.


description chevron_right insert_link Vai pārdodat juvelierizstrādājumus ar garantiju?

Visiem GREDZENTINS juvelierizstrādājumiem sniedzam divu gadu garantiju. Šajā laika posmā mēs uzņemamies veikt smalku remontu un gredzenu apkopi, ja tas ir nepieciešams.


Parādīt vairāk
JAUTĀJUMI, SAISTĪTIE AR JUVELIERIZSTRĀDĀJUMU APKOPI:
description chevron_right insert_link Vai remontējat juvelierizstrādājumus?

GREDZENTINS sniedz juvelierizstrādājumu remonta pakalpojumus, tad vērsieties ja Jums nepieciešama šāda palīdzība.


description chevron_right insert_link Vai juvelierizstrādājumiem nepieciešama ikdienas apkope?

GREDZENTINS rekomendē atbilstoši pieskatīt juvelierizstrādājumus, tā varēsiet ilgāk priecāties par tā skaistumu un spīdumu. To var izdarīt tās mazgājot ar ziepēm vai mīkstu birstīti, tomēr pirms tam pārliecinieties, ka izlietne ir droši aiztaisīta. Pēc tam noskalojiet ar tekošu ūdeni un piesardzīgi noslauciet ar papīra salveti. Ūdenim jābūt siltam, istabas temperatūras. Tāpat var atnest juvelierim, kurš profesionāli notīrīs Jūsu esošus juvelierizstrādājumus.