-
Sakausējums
Dimanta svars
Šķirot
Sakausējums
Dimanta svars

Moderni laulību gredzeni

Moderni laulību gredzeni internetā – kādi tie ir?

Internetā meklējot laulību gredzenu, informāciju par tiem vai vienkārši padomus, kā izvēlēties vispiemērotākos, bieži saskarāmies ar gredzenu klasifikāciju: moderns un klasisks. Kāda ir atšķirība starp tiem un kā izvēlēties vispiemērotākos?

Gredzenu atšķirības

Interneta juvelierizstrādājumu veikalā Gredzentins.lv jūs varat atrast ļoti plašu laulību gredzenu izvēli. Kā atšķirt, kādi gredzeni tiek pieskaitīti pie moderniem un kādi pieder pie klasisko gredzenu kategorijas? Klasiskos laulību gredzenus jau sen sauca par tādiem laulību gredzeniem, kas bija izgatavoti no dzeltenā zelta un kam nebija nekādu papildu rotājumu (dārgakmeņi, gravējumi), bija parastas formas un neizcēlās ar īpašu dizainu. Tomēr šajos laikos klasiskā versija ir uzlabojusies, un jau var atrast klasiskos laulību gredzenus, kas izgatavoti no baltā zelta, kas inkrustēti ar dārgakmeņiem vai gravēti.

Kādi tad ir moderni laulību gredzeni? Lūk šeit katrs pāris, kurš gatavojas laulāties, atbildētu savādāk. Vieniem moderni laulību gredzeni ar safītu vai citiem ar dažādu krāsu dārgakmeņiem, citiem - moderni laulību gredzeni no baltā zelta.

Gredzenu gravēšana

Lai gan kāzu gredzenus gravē vairāki pāri, parasti tas ir viņu jauno vārdu un laulību datuma gravējums. Tomēr modernos laulību gredzenos gravē ne tikai šādus vārdus vai simbolus. Pāriem, kuri laulību gredzeniem vēlas piešķirt īpašu nozīmi, iegravē savu mīlestības dziesmas nosaukumu, iecienītā dzejoļa pirmo rindiņu vai ielas nosaukumu, kurā viņi pirmo reizi satikās. Ļaujiet izpaust fantāziju un iemūžiniet to, kas ir vissvarīgākais jūsu pārim!

Kāpēc mēs?

Pieredzējuši meistari ar vairāk nekā 25 gadu pieredzi palīdzēs jums īstenot jūsu sapņus un izvēlēties tādus laulību gredzenus, kas jūs iepriecinās visu mūžu. Mūsdienīga pieeja, daudzu gadu pieredze un visaugstākās kvalitātes standarti - jūs nebūsit vīlušies savā izvēlē.

Un, jau izvēlējāties izstrādājumus un vēlaties tos redzēt dzīvajā, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas vadītājiem, lai veiktu pārbaudi. To var izdarīt pa e-pastu, adrese: [email protected].

Sakļaut

Atsauksmes