Saderināšanās gredzeni

Kā izvēlēties saderināšanās gredzenu?

Lēmums bildināt pieņemts jau sen, pareizie vārdi ir izvēlēti, tomēr trūkst viens, vai pat svarīgākais akcents - saderināšanās gredzens? Nav nekā lieliska, saderināšanās gredzeni un to daudzība nav pati vieglākā tēma vīriešiem. To meklēšana var ilgst mēnešus, iespējams, nāksies apmeklēt vairāk nekā vienu veikalu, pataustīt desmitiem dažādu gredzenu un joprojām neatrast neko interesantu. Tātad, kam pievērst uzmanību, lai saderināšanās gredzenu meklēšana neilgstu visu mūžu, un kā nekļūdīties un izvēlēties piemērotāko?

Galvenie kritēriji

Protams, cena ir viens no galvenajiem kritērijiem. Pats par sevi saprotams, ka ir vīrieši, kuru bagātība bankas kontos neuzliek viņiem pienākumu meklēt lētāku variantu, bet ne tikai naudas saturā ir būtība. No kaut kurienes ir izplatīts mīts, ka saderināšanās gredzenu cenas jautājumā var būt nežēlīgas. Daudzi vīrieši iedomājas, ka saderināšanās gredzeni maksā tikpat daudz, cik pilnīgi jauna automašīna no salona. Racionāli padomājiet, vai tiešām ir vērts vienam gredzenam izlaist divu mēnešu algu? Protams, atbilžu, kā un gredzenu, var būt daudz. Bet neievērojiet mītu, ka jums ir jātaupa saderināšanās gredzenam no agra pusaudža vecuma vai sava pirmā skūpsta ar meiteni. Salīdziniet saderināšanās gredzenu cenu atšķirības dažādos veikalos.

Tātad, kad esat noteicis savas finansiālās iespējas, varat padomāt arī par citiem kritērijiem. Saderināšanās gredzeni atšķiras ar cēlmetālu, no kura ir izgatavoti. Izvēlēties var no baltā, dzeltenā vai pat rozā zelta, platīna, sudraba. Cik cilvēku, tik un viedokļu. Tāpēc rūpīgi padomājiet, kurš dārgmetāls visvairāk iepriecinātu jūsu mīļoto. Iepazīstieties ar viņas jau pieejamajām rotaslietām, iespējams, tā varētu būt atbilde uz jautājumu, kas viņai patīk visvairāk. Protams, no cēlmetāla izvēles ir atkarīga saderināšanās gredzenu cena. Tomēr vēl, nedomājiet, ka cenu paaugstina tikai cēlmetāla izvēle. Cits svarīgs kritērijs - gredzena stils. Sirsnīgi padomājiet par savu otro pusīti: kāds ģērbšanās stils viņai ir, kādas rakstura iezīmes, vai viņa mīl spīdīgas rotaslietas vai vispār tās nenēsā. Sievietei, kurai patīk krāšņums, patiks saderināšanās gredzeni ar dažiem dimantiem, skaistu spīdīgu vai ar nedaudz lielāku akmeni. Sieviete, kura vispār nenēsā rotaslietas, novērtēs vienkāršu baltā zelta un noslīpētā dimanta kombināciju. Atkal, varbūt var nedaudz pārgudrināt un uz palīdzību pasaukt mīļotās draudzeni? Jo sievietes ilgu sarunu laikā atklājas viena citai un pastāsta, kādi saderināšanās gredzeni viņām patiktu. Palūdziet savas mīļotās drauzdenei uzsākt šādu sarunu! Un, ja jums ir kauns lūgt draudzenei palīdzību, izmantojiet moderno tehnoloģiju priekšrocības. Daudzas sievietes daudz laika pavada sociālajā tīklā „Pinterest”. Tieši tur viņas sameklē ne tikai idejas personīgam stilam, dažādu svētku dekorāciju piemērus, bet un ar laulībām un saderināšanās saistītām lietām. Varbūt viņas pieejamajā kontā slēpjas un sapņu saderināšanās gredzens? Pameklējiet!

Kā izvēlēties izmēru?

Saderināšanās gredzena cena, protams, ir atkarīga ne tikai no dārgmetāla vai akmens, kas to rotā, bet arī no tā lieluma. Padomājiet, kāda platuma saderināšanās gredzens Jūsu mīļotajai būtu visērtāk nēsājams, kāda izmēra dimants netraucētu tās ikdienas darbiem un darbībai. Tā pat ir svarīgi pievērst uzmanību ne tikai uz fizisko gredzena ērtumu, bet un emocionālo nozīmi. Taču nevēlaties, lai mīļotā justos slikti vai pārak daudz pievērstu sev uzmanību ar, pēc viņas domām, pārak lielu dimantu. Vai arī otrādi - nespēj parādīt savu gredzenu, ja ikdienā viņai patīk rotāties un demonstrēt aksesuārus. Bet šeit galvenais ir atrast izmēru, kas būtu vispiemērotākais mīļotās rokai. Ja precīzu izmēru nezināt, pamēģiniet izmērīt kādu jau esošo mīļotās gredzenu vai vēršaties pēc palīdzības pie viņas draudzenes. Varbūt viņai varētu nejauši pajautāt, kāds gredzena izmērs būtu vispiemērotākais. Improvizējiet!

Saderināšanās gredzeni pēc pasūtījuma

Viena no galvenajām interneta iepirkšanās priekšrocībām ir plašais produktu sortiments.Tieši interneta veikalā var atrast daudz dažādu stilu gredzenus. Un ja neatradīsiet tādu gredzenu, kādu bijāt iedomājies par piemerotāko, neaizmirstiet, ka saderināšanās gredzenus var izgatavot pēc pasūtījuma. Juvelieri noteikti uzklausīs jūsu vēlmes, palīdzēs izprast mīļotās mājienus vai vienkārši izgatavos gredzenu, pamatojoties uz viņas rotaslietām, tādu gredzenu, kas noteikti izšķīdīnās viņas sirdī. Pastāstiet meistariem par savu mīļoto, un mēs pat nešaubāmies, ka kopā jūs izveidosit kaut ko maģisku!

Interneta meklēšanas lauciņā nepietiek tikai uzrakstīt: saderināšanās gredzeni Rīga. Ir jāpieliek lielākas pūles! Tomēr, ticam, ka labākais veids izvelēties saderināšanās gredzenu - vērsties pie ekspertiem. Viņu padomi palīdzēs ne tikai atrast labāko saderināšanās gredzenu cenas un kvalitātes attiecību, bet un izvēlēties gredzenu, kas atspoduļos savu mīļoto.

Kāda nozīme ir saderināšanās gredzeniem?

Mūsu sabiedrības saderināšanās gredzeni un pati saderināšanās spēlē diezgan lielu lomu. Bieži vien draugi, kolēģi, radi un tuvinieki uzdod jautājumu: kad jūs esat saderinājies? Bet dažreiz daudziem jautājums ir pavisam cits: ko simbolizē saderināšanās un pats saderināšanās gredzens? Varbūt pēc simboliskās tās nozīmes var būt izvēlēti un paši saderināšanās gredzeni?

Simboliskā saderināšanās gredzena nozīme

Bez solījuma mīlēt mūžīgi un piekrišanas precēties, saderināšanās gredzeni mūsu kultūrā simbolizē diezgan daudz citas lietas. Vieni saka, ka saderināšanās gredzena pasniegšana simbolizē kustību no bezrūpīgās jaunatnes uz nobriedušāku. Citi uzskata, ka saderināšanās simbolizē faktu, ka topošie jaunieši ir gatavi nomierināties, vairs nemeklē sev piemērotāko pāri un visbeidzot ir gatavi dibināt ģimeni. Bet varbūt katrs no mūsu redz pavisam citu nozīmi un savu precēšanās saprot savādāk? Varbūt arī tā!

Pēc kā izvēlēties gredzenu?

Tātad, saprotot, ka katrs pāris ir atšķirīgs un saderināšanās katram pārim var būt ar citu simbolisko nozīmi, kļuva skaidrs, ka saderināšanās gredzenus ir jāizvēlas ne tikai pēc cenas, izmēra, formas, mīļotās stila. Vīrietim, kurš nolemj bildināt savu izredzēto, pirmkārt, ir japadomā par to, kādu simbolisko nozīmi gredzens sniegs topošai ģimenei. Tikai šis kritērijs vien var atbildēt uz vairākiem jautājumiem, izvēloties gredzenu: grezns vai vienkāršs, baltā vai dzeltenā zelta, ar mazu vai lielu dimantu utt.

Tātad, nav svarīgi, kur iegādājaties saderināšanās gredzenus Liepājā vai Rīgā. Vissvarīgākais ir tas, ka tie vispirms simbolizē jums pieņemamās vērtības un idejas. 

Sakļaut

Atsauksmes