JAUTĀJUMI, KAS SAISTĪTI AR PREČU PIEGĀDI:

description chevron_right insert_link Vai var pasūtīt GREDZENTINS juvelierizstrādājumus pa tālruni?

Ir iespēja pasūtīt vēlamo juvelierizstrādājumu un pa tālruni. Izvēlieties Jums iepatikušos rotaslietu un sazinieties ar mums, un mēs sarunas laikā saskaņosim visas detaļas un sarunāsim, kādā veidā tas Jums būs piegādāts.. 


description chevron_right insert_link Kādi ir GREDZENTINS juvelierizstrādājumu piegādes veidi?

Pēc pasūtījuma apmaksas, visi GREDZENTINS juvelierizstrādājumi tiek piegādāti ar DPD kurjeru starpniecību uz jūsu mājas, darba vai paku skapja adresi. Pirms piegādājot sūtījumu, kurjeris vienmēr sazinās ar saņēmēju pa tālruni vai e-pastu.


description chevron_right insert_link Vai nepieciešams reģistrēties GREDZENTINS elektroniskajā veikalā, ja vēlaties pasūtīt juvelierizstrādājumu?

Tas nav obligāti, tomēr rekomendējams, jo tā varēsiet vērot sava pasūtījuma statusu. Ja jums nav iespējas reģistrēties, tad, sazinoties ar mums, mēs atradīsim ērtāko veidu, kā veikt pasūtījumu un iegādāties rotaslietas.. 


description chevron_right insert_link Cik ilgs laiks nepieciešams, lai piegādātu GREDZENTINS juvelierizstrādājumus?

Par GREDZENTINS juvelierizstrādājumu piegādi rūpējas DPD sūtījumu dienests, kurš uz Jūsu norādīto adresi Latvijā jūsu pasūtījumu piegādās 1-3 darba dienu laikā. Sūtot uz Eiropas Savienības valstīm, piegāde ilgst līdz 5-10 darba dienām. Visos gadījumos, pirms pasūtījuma piegādes, kurjeris Jūs informēs par plānoto piegādes laiku pa tālruni vai ar SMS ziņojumu. Ja vēlaties pasūtījumu saņemt ātrāk nekā norādītajā termiņā, tad sazinieties ar mums uz norādītajiem kontaktiem un mēs pārbaudīsim, vai ir iespēja izvēlēto juvelierizstrādājumu piegādāt atrāk. Tomēr pievērsiet uzmanību, ka svētku laikā (Piem. pirms Ziemassvētkiem, Lieldienām, Valentīna dienas vai Melnās piektdienas izpārdošanas laikā) sūtījumu piegādes termiņi var mainīties atkarībā no sūtījumu plūsmas.


description chevron_right insert_link Vai ir iespēja GREDZENTINS juvelierizstrādājumu pasūtīt no ārzemēm?

Sazinieties ar mums, un mēs vienosimies par ērtāko veidu, kā jums ātri un operatīvi veikt pasūtījumu, un mēs to izpildīsim, saskaņojot visas detaļas. Visus juvelierizstrādājumus ES valstīs piegādājam bez maksas. Piegādei uz citām valstīm, lūdzu, sazinieties uz norādītajiem kontaktiem, un mēs centīsimies atrast jums vispiemērotāko risinājumu.


description chevron_right insert_link Vai var izvēlēties vēlamo GREDZENTINS juvelierizstrādājumu piegādes datumu?

Lūdzu, iepriekš informējiet mūs, ja vēlaties saņemt pasūtītos juvelierizstrādājumus noteiktā datumā. Mēs darīsim visu iespējamo, lai Jūsu pasūtījums būtu piegādāts vēlēmajā laikā.


description chevron_right insert_link Kādos veidos var norēķināties par GREDZENTINS izstrādājumiem?

Par Jums iepatikušos juvelierizstrādājumu var norēķināties Paysera sistēmā, veicot tiešo pārskaitījumu uz norādīto GREDZENTINS kontu. Tā pat tiek piedāvāti jo īpaši labvēlīgi un elastīgi nosacījumi juvelierizstrādājumu pirkumam uz nomaksu.


description chevron_right insert_link Kā mans pasūtītais juvelierizstrādājums tiks sapakots?

Visi GREDZENTINS juvelierizstrādājumi tiek iesaiņoti stiligās kastītēs, kuras lieliski piemērotas dāvanai. Papildus, pēc Jūsu vēlēšanās, varam piedāvāt dāvanu maisiņu ar GREDZENTINS logotipu. Šo informāciju, lūdzu noradīt, formējot pasūtījumu interneta veikalā.


description chevron_right insert_link Kā var iegādāties GREDZENTINS juvelierizstrādājumus uz nomaksu?

Sadarbojamies ar līzinga kompānijām, tāpēc varam Jums piedavāt iegādāties juvelierizstrādājumus uz nomaksu. Mokilizings vai General Financing sistēmā. Par apmaksas noteikumiem, Jūs būsiet informēti personīgi. Ja radīsies papildu jautājumi, varat vērsties pie mums, un mēs centīsimies operatīvi atbildēt.


description chevron_right insert_link Vai var sapakot juvelierizstrādājumu, sūtot to tā, lai meitene nesaprastu, ka tas ir gredzens?

Visi juvelierizstrādājumi, kurus sūtam, ir sapakoti tā, kā parasts sūtījums. Tātad jūsu draudzenei par tā saturu noteikti nebūs nekādu aizdomu.. 


description chevron_right insert_link Vai sūtījuma iepakojums būs ar GREDZENTINS logotipu?

Sūtot juvelierizstrādājumus, tie tiek iesaiņoti parastajās sūtījumu iepakojumos, tad no ārpuses nav iespējams identificēt sūtījuma saturu, jo uz tā nav mūsu logotipa.


description chevron_right insert_link Kas notiks, ja sūtījums tiks pazaudēts?

Par sūtījuma sūtīšanu un piegādi Jums ir atbildīgs sūtītājs. Varam nomierināt, ka savā darba pieredzes laikā vēl nebija neviena gadījuma,  ka sūtījums būtu pazudis.