-
Sakausējums
Dimanta svars
Šķirot
Sakausējums
Dimanta svars

Saderināšanās gredzeni ar dārgakmeņiem

Daudz izmaksu nepieprasošas precināšanas idejas.

Cik pāru, tik ir dažādu precināšanās scenāriju. Bet mēs visi ļoti labi zinām, ka tas nav tikai sirdi iepriecinošs brīdis, bet dažreiz arī patiesas galvassāpes. Taču izdomāt, kā pārsteigt savu mīļoto - īsts izaicinājums. Vairāk nekā vienu reizi nācās dzirdēt par romantiskām precināšanām mīlas pilsētā Parīzē, pie Eifeļa torņa vai par liktenīga jautājuma uzdošanu paša Bejonses koncertā. Tomēr ne katra maciņš būtu priecīgs par šādām idejām. Tātad, kā bildināt oriģināli, neaizmirtsami un, protams, neiztērējot visu savu dzīves ietaupījumu?

Pirmkārt - saderināšanās gredzeni ar dimantu jūsu romantiskai mīlestībai

Precināšanās tiešām nebūtu veiksmīgas, ja topošais līgavainis aizmirstu parūpēties par gredzenu. Saderināšanās gredzeni ar dimantu - nepieciešamais atribūts, kas un pats var diktēt precināšanās noskaņu. Vienkāršs, baltā zelta saderināšanās gredzens ar briljantu ir piemērots arī vienkāršākām precināšanām mājas apstākļos vai vienkārši svarīgā pāru vietā. Varbūt kur notika pirmais randiņš? Vai varbūt tur, kur jūs pirmo reizi redzējāt viens otru? Nu, ja maks nebūs pretī izvēlēties krāšņus saderināšanās gredzenus ar dimantu - iespējams, ka paša precināšana var prasīt nedaudz vairāk ieguldījumu. Šajā gadījumā var padomāt par romantisku ceļojumu diviem pie jūras vai īsu nedēļas nogales atpūtu ārzemēs.

Precināšanās mājas apstākļos

Daudziem var šķist, ka savu mīļoto bildināt mājas apstākļos ir garlaicīgi. Bet tomēr saderināšanās gredzeni ar dimantu, kas uzliekami uz rokas, spīd ne mazāk arī mājās! Varbūt kopā ar mīļoto patīk spēlēt galda spēles, piemēram leģendāro „Monopols”? Lieliski! Uz vienkāršas kartiņas uzrakstiet „Vai precēsi mani?” un nolieciet to „Šanss” kāršu kaudzē. Kad būs mīļotās kārta un viņai būs jāizvelk karte, noteikti vairs nebūs nekādu jautājumu. Vienkārši, oriģināli un tiešām neaizmirstami!

Ja galda spēles nav jūsu iecienītākā nodarbe, romantiskas vakariņas diviem mājās nenovils. Nodrošiniet mājīgu atmosfēru ar radošu mūziku, svecēm un pagatavojiet gardas vakariņas savai mīļotajai. Un kad nomētīsieties uz viena ceļa un uzdosiet tik ilgi gaidītu jautājumu, no uztraukuma un pats varat aizmirst uz kura pirksta jāuzvelk to saderināšanās gredzenu. Improvizējiet!

Sagatavojieties ceļojumam

Ceļojumam, kurā varat doties ar savu izvēlēto, nav jābūt tālam un ilgam. Varbūt jums ir iespēja sakrāvēt mugursomas un uz dažām dienām doties kempingā pie ezera? Lieliski! Iededziniet ugunskuru un pats redzēsiet, ka perfektam precināšanās mirklim pietiek tikai knapi sildoša liesma, mēness atspoguļojums ezerā un mīlotās esamība blakus sev. Nešaubāmies, ka tas kļūs par neaizmirstamāko jūsu divu pārgājienu ar teltīm!

Ja tomēr jūs neesat zvērināti pārgājiena dalībnieki, atcerieties vietu, kurā satikāties. Varbūt tā ir bibliotēka, jūsu abu iecienītākais bārs vai vienkārši jūsu divu pazīstama vieta pilsētā? Novediet tur savu izvēlēto, un jūs būsit pārsteigts, cik negaidīti viņai būs ne tikai nostalģiski atcerēties pagātni, bet arī saņemt liktenīgu jautājumu un saderināšanās gredzenu ar dārgakmeņiem.

Kad un kādu precināšanās scenāriju jūs izvēlētos, vissvarīgāko lomu spēlē sirsnīga Jūsu mīlestības vēlme citam zvērēt mūžīgu mīlestību. Un kustīgs precināšanās mirklis un saderināšanās gredzens ar dimantu no baltā zelta tikai kļūst par visa tā liecinieku!

Sakļaut

Atsauksmes