Juvelierizstrādājumu veikals Gredzentins.lv – tā nav vienkārši rotu tirdzniecības vieta. Tā ir profesionāļu komanda, kura vienmēr ir gatava uzklausīt Jūsu vajadzības un gatava palīdzēt izvēlēties piemērotāko variantu.

Lai Jūsu rokās nonāktu augstas kvalitātes juvelierizstrādājumi, pieredzējušie meistari velta daudz laika. Mēs izvēlamies un precīzi novērtējam katru izstrādājumu, tāpēc variet būt droši, ka iegādājāties augstākās kvalitātes produktu, kas atbilst visiem standartiem.

Lieliski saprotam, ka mūsdienu pasaulē arī juvelierizstrādājumi nestāv uz vietas. Mūsu jauna, enerģiska ekspertu komanda, kas ņem vērā klientu vajadzības, pastāvīgi interesējas par jaunumiem juvelierizstrādājumu pasaulē un jaunākajām dārgakmeņu tendencēm. Dažiem no mūsu ekspertiem ir līdz pat 25 gadu pieredze juvelierizstrādājumu jomā.

Strādājam, lai Jūs atrastu vispiemērotākās rotas, kas atklāj Jūsu personību un pastāsta Jūsu vēsturi!

 

Mūsu filosofija

Ticam, ka rotaslietas nav tikai skaists spožums vai ar to saistīts noteikta statusa apzīmējums. Uz katru juvelierizstrādājumu skatāmies kā uz kaut ko unikālu. Stāsts, kuram varbūt vēlaties dot jēgu, vai vēlaties to veidot. Tieši tāpēc necenšamies būt par masveida tirdzniecības tīklu, kas tiecas ražot tūkstošiem vienādu rotaslietu.

Mūsu juvelieri ar 25 gadu pieredzi ir sava amata lietpratēji, kuri vēlas katram izstrādājumam piešķirt īpašu statusu. Varat būt droši, ka savās rokās turat rotu, kas bija rūpīgi pārdomāta un ražota ar nebeidzamu mīlestību pret savu darbu. Mums nav šaubu, ka jūs to varēsiet sajust!

 

Bagātīgs sortiments un pieejama cena

Veikalā Gredzentins.lv tirgojam gredzenus, auskarus, kulonus, kas ir ražoti Rietumeiropas valstīs. Rūpīgi atlasām tikai kvalitatīvus un mūsdienīgus juvelierizstrādājumus.

Gredzentins.lv saviem pircējiem piedāvā juvelierizstrādājumus, kas ir ražoti no zelta, platīna, inkrustētiem dimantiem, safīriem, rubīniem, smaragdiem un citiem dārgakmeņiem.

Pircējiem, kuri īpaši vērtē unikalitāti un ekskluzivitāti, piedāvājam juvelierizstrādājumu ražojumu pēc individuāla pasūtījuma. Jūs varēsiet būt drošs, ka nekur pasaulē nesastapsiet cilvēku, kurš būs rotāts ar tādu pašu juvelierizstrādājumu. Mēs palīdzēsim Jums izpaust savu unikalitāti!

Īpaši, augstas kvalitātes izstrādājumi par pieejamu cenu - tā ir mūsu vizītkarte un galvenā prioritāte. Esam pārliecināti, ka laika pārbaudītās kvalitātes juvelierizstrādājumiem jābūt pieejamiem ikvienam.

Mums vissvarīgākais ir, lai jūs atrastu SAVU rotaslietu. Gredzentins.lv - rotaslietas patiesiem cilvēkiem ar patiesiem stāstiem!

 

SIA "GREDZENTINS"

Reģistrācijas numurs: 40203240438

Adres: Dzelzavas iela 51-12B, LV-1010, Rīga, Latvia

Telefona numurs: +37127183918