-
Sakausējums
Dimanta svars
Šķirot
Sakausējums
Dimanta svars

Zelta piekariņi

Zelta piekariņi.

Droši vien nav citas tādas rotaslietas, kurai cilvēki piešķirtu tik daudz simboliskas vērtības kā piekariņam. Tas ir lielisks simbolisma piemērs! Protams, to lielā mērā veicina fakts, ka tieši piekariņi tiek izgatavoti visdažādākajās formās un cilvēkiem dod iespēju personalizēt un piešķirt tiem nozīmi. Interneta veikalā Gredzentins.lv varat atrast arī dažādu izmēru un formas piekariņus. Tomēr šoreiz mēs runāsim par zelta piekariņiem un to, kas tos padara tik īpašus, un kā izvēlēties piemērotāko variantu vienam vai otram gadījumam.

Piekariņu nozīme

Protams, dažādi piekariņi, pirmkārt, domāti tiem, kuri vēlas uzposties, papildināt savu apģērbu kombināciju ar stilīgu aksesuāru. Zelta piekariņi uz kakla sievietēm sniedz papildu graciozitāti, izceļ viņu kakla izliekumu un eleganci. Tomēr, vai tikai dēļ greznuma tiek iegādāti dažādi piekariņi. Patlaban nē. Noteiktas formas piekariņiem sniedz atbilstošu nozīmi, tie un kļūst par esošajām rotaslietām ar simbolisma nozīmi. Vissvarīgākais, izvēloties piekariņu, jādomā par to, kādu nozīmi tas simbolizē un vai tas atbilst jūsu pasaules uztverei un uzskatiem. Tālāk apskatīsim, kāda nozīme, pēc simbolu vārdnīcas, ir dažādām piekariņu formām.

Bezgalības zīme un simboliskā tās nozīme atceļoja vēl no seno laiku Indijas un Tibeta. Tajos laikos bezgala simbols nozīmēja pilnību, savienību starp vīrieti un sievieti. Elegenta figūra, kuru mēs atpazīsim vēl no matemātikas stundām, tagad simbolizē ne tikai matemātikas bezgalības nozīmi, bet un nekad nebeidzamo draudzību un mīlestību. Zelta, bezgalības formas piekariņš - lieliska dāvana nozīmīgam cilvēkam, kuram vēlaties izteikt savu mīlestību vai vēlaties stiprināt draudzības laikā sasieto saikni.

Trīsstūra formas piekariņš simbolizē nedaudz vairāk kā tikai vienkāršu trīssturi, kas pazīstams no matemātikas stundām. Augšupvērstais trīsstūris simbolizē pacēlušos spēku, iedvesmu. Un šeit lejupvērstais trīsstūris simbolizē debesis un ūdeni. Trīsstūrveida zelta piekariņi uz kakla lieliski izskatītos tiem cilvēkiem, kuri meklē jaunus izaicinājumus un ir gatavi virzīties uz priekšu.

Sirds formas zelta piekariņi runā paši par sevi. Būtībā viņiem nav slēptu nozīmju. Tas ir mīlestības, vienotības un pašatdeves simbols. Lieliska dāvana mīļotiem cilvēkiem, piešķir iespēju katru dienu atgādināt par mīlestību, kuru jūtat citam cilvēkam. Pat un neesot blakus, piekariņa nēsātājs vienmēr atgādinās, ko nozīmē šis sirds simbols.

Zelta piekariņi krustiņa formā populāri kopš neatminamiem laikiem. Krustiņš, kā simbols, lieliski ir pazīstams no Kristīgo ticības. Tiek uzskatīts, ka krustiņš tā nesātāju aizsargā no ļaunas acs un sliktas enerģijas. Lieliska izvēle tiem, kuri vēlas justies droši, iegūt lielāku pašpārliecinātību.

Tauriņa formas zelta piekariņi - izplatīta jaunu cilvēku izvēle. Saskaņā ar simbolu vārdnīcu, tas ir transformācijas, pārmaiņu un prieka simbols. Tāpat kā mūža garumā lidojošs tauriņš, kurš ir gatavs atstāt drošu kokonu. Tas ir lielisks salīdzinājums ar cilvēku, kurš gatavojas pārmaiņām vai tikko to pārdzīvojis.

Apaļš, riņķa formas piekariņš simbolizē gala neesamību, pilnību. Tā ir kā perfekta, ģeometriska figūra kurai nav trūkumu. Lieliski der tiem, kuri jūt pārliecinātību, pārliecināti par savu izvēli un izstaro labu enerģiju.

Mēness formas zelta piekariņi simbolizē sievišķību. Senajās civilizācijās tika uzskatīts, ka tieši sievietes rūpējas un aizsargā mēnesi. Zodiaka zīmju formas piekariņiem ir individuāla nozīme. Katrs no viņiem atklāj atšķirīgo zodiaka zīmes raksturu, dabas iezīmes, stiprās un vājās puses.

Nu, un ziedu formas piekariņiem ir ir daudz nozīmes. Viņas atšķiras ar to, kādas zieda formas ir piekariņš. Piemēram, orhidejas formas zelta piekariņi simbolizē mīlestību, spēku un greznību. Lilijas formas - nevainību, dzidrumu. Rozes formas piekariņš simbolizē cerību un prieku, tīru mīlestību. Un šeit lotosa formas piekariņš simbolizē dzīvību, dzīvības izveidošanu.

Kādas formas piekariņu dāvināt?

Kā jūs jau pamanījāt, piekariņiem ir bezgalīgi daudz dažādu formu, un tajā pašā laikā - nesaskaitāms skaits dažādu nozīmju. Mēs ticam, ka tieši piekariņš var būt lieliska dāvana dažādiem gadījumiem. Īpaši, ja tā nozīme sakrīt ar svētku galveno domu, minēto gadījumu.

Piemēram, tauriņa formas piekariņš lieliski piemērots skolas absolvēšanai, kā droša etapa beigšanas un jaunu izaicinājumu simbols. Zelta piekariņi kristībām, kā dāvana, tā pat varētu būt tauriņa formas - transformācijas un pārmaiņu simbola nozīme. Mēness formas piekariņš, kas simbolizē sievišķību, var būt lieliska dāvana, ko pasniedz mātes dienā. Galu galā mazas dāvanas stiprina draudzību, vai ne?

Zelta piekariņi zodiaka zīmju formā - populāra dzimšanas dienas sniegtā dāvana. Šāda piekariņa nēsātājs ikdienā var atcerēties savas zodiaka zīmes simbolizējamās īpašības, stiprumus un sekot tām, kad rodas grūtības.

Lotosa formas zelta piekariņš noteikti iepriecinātu mammu bērniņa dzimšanas gadījumā. Jaunās dzīves simbols simboliski dotu jēgu šaj dienai, un nākotnē to varētu nodot un pašam bērnam. Brīnišķīga dāvana, kura izceļ ģimenes vēsturi.

Kāpēc mēs?

Interneta veikalā Gredzentins.lv tā pat varat atrast daudz dažādu piekariņu ar simbolisku nozīmi. Sirds formas baltā zelta piekariņi ar dimantu , trīsstūra formas dzeltenā zelta piekariņš ar dimantu un daudzi citi jau gaida jūs.

Interneta veikala Gredzentins.lv juvelieru meistari, kuriem ir pat 25 gadu pieredze, rūpējas, lai katrs izstrādājums būtu izgatavots ar mīlestību un rūpēm. Ticam, ka jutīsiet to! Mūsu veikalā pārdodamie izstrādājumi atzīmē augstu kvalitāti, jo mēs vadāmies pēc pasaules juvelierizstrādājumu standartiem un tiecamies, lai neviens neaizslīdētu caur precīzi strādājušo juvelieru meistaru acīm.

Mēs nodrošinām bezmaksas piegādi visā Latvijā visiem, kas iegādājas preces mūsu interneta veikalā. Un naudas atgriešanas garantija. Mēs rūpējamies, lai jūs būtu apmierināts ar savu pasūtījumu un varētu baudīt to pēc iespējas ilgāk.

Mēs arī atgādinām, ka, ja vēlaties jums iepatikušās rotaslietas apskatīt dzīvajā, dēļ apskates Rīgā vai Liepājā varat vienoties ar elektroniskās rotaslietu veikalu Gredzentins.lv klientu apkalpošanas ekspertiem. Sazinieties pa e-pastu, adrese: [email protected] un vienojieties par jums ērtāko skatīšanās laiku.

Sakļaut

Atsauksmes