Tiecamies, lai Jūs būtu apmierināti ar mūsu darbu un iegādātajiem juvelierizstrādājumiem, tāpēc sniedzam pat 30 dienu atgriešanas garantiju. Ja prece Jūs neapmierina, atgriezīsim visu samaksāto naudu!

 

Kā notiek preces atgriešana?

 

30 dienu laikā neapmierinošo preci varat samainīt pret citu modeli vai varat atgūt samaksāto naudu. Pirms preces atgriešanas, lūdzu sazinieties ar mūsu speciālistiem pa e-pastu: info@gredzentins.lv. Jums tiks sniegta informācija, kā nosūtīt preces uz mūsu biroju. info@gredzentins.lv. Jums tiks sniegta informācija par preces sūtīšanu uz mūsu biroju.

 

Trīs darba dienu laikā no preces saņemšanas brīža, mūsu speciālisti novērtēs preces stāvokli (vai tā nav bojāta, modificēta, vai nav nēsāšanas pazīmju un tt.) un tad par preci samaksātā nauda Jums būs atgriezta.

 

Ja tomēr eksperti konstatēs, ka prece ir bojāta, tā netiks pieņemta atpakaļ un nauda šajā gadījumā netiks atgriezta. Pēc individuāla pasūtījuma pagatavotas preces (t. i. preces ārpus Pārdevēja vietnes Gredzentins.lv piedāvātā sortimenta) netiek atgrieztas. Preces atgriešanas izmaksas apmaksā Pircējs.

 

Garantijas

 

Varat būt pārliecināti, ka e-veikalā Gredzentins.lv iegādātie augstākās kvalitātes juvelierizstrādājumi atbilst starptautiskiem un Latvijas proves palātas uzstādītajiem standartiem un mūsu uzņēmuma filosofijai.

 

Visi Gredzentins.lv veikalos pārdodami izstrādājumi ir apzīmēti ar Latvijā obligātajām juvelierizstrādājumu kvalitātes zīmēm: prove, dārgakmeņu sertifikāts, atbildības zīme. Mēs ticam pārdodamu izstrādājumu kvalitātei, tādēļ katram no tiem sniedzam pat 2 gadu garantiju.

 

Mēs paturam tiesības anulēt garantiju, ja izstrādājumi tiek bojāti Pircēja vainas dēļ: saskrāpēti, salocīti vai citādi bojāti.