Tiecamies, lai Jūs būtu apmierināti ar mūsu darbu un iegādātajiem juvelierizstrādājumiem, tāpēc sniedzam pat 30 dienu atgriešanas garantiju. Ja prece Jūs neapmierina, atgriezīsim visu samaksāto naudu!

 

Kā notiek preces atgriešana?

 

30 dienu laikā neapmierinošu preci varat samainīt uz citu modeli vai varat atdabūt samaksāto naudu. Pirms atgriežot preci, lūdzu sazinieties ar mūsu speciālistiem pa e-pastu: [email protected]. Jums tiks sniegta informācija par preces sūtīšanu uz mūsu biroju.

 

Triju darba dienu laikā no preces saņemšanas brīža, mūsu speciālisti novērtēs preces stāvokli (vai tā nav bojāta, nemodificēta, vai nav nēsāšanas pazīmju un tt.) un tad par preci samaksātā nauda Jums būs atgriezta.

 

Ja tomēr eksperti konstatēs, ka prece ir bojāta, tā netiks pieņemta atpakaļ un nauda šajā gadījumā netiks atgriezta. Pēc individuāla pasūtījuma pagatavotas preces ( t. i. preces ne no Pārdevēja vietnes Gredzentins.lv piedāvātā asortimenta) netiek atgrieztas. Preces atgriešanas izmaksas apmaksā Pircējs.

 

Garantijas

 

Varat būt pārliecināti, ka e-veikalā Gredzentins.lv iegādātie augstākās kvalitātes juvelierizstrādājumi atbilst starptautiskiem un Latvijas proves palātas nostādītajiem standartiem un mūsu uzņēmuma filosofijai.

 

Visi, Gredzentins.lv veikalos pārdodami izstrādājumi ir apzīmēti ar Latvijas obligātajām juvelierizstrādājumu kvalitātes zīmēm: prove, dārgakmeņu sertifikāts, atbildības zīme. Mēs ticam pārdodamu izstrādājumu kvalitātei, tādēļ katram no tiem sniedzam pat 2 gadu garantiju.

 

Mēs paturam tiesības garantiju anulēt, ja izstrādājumi tiek bojāti dēļ Pircēja vainas: saskrāpēti, salocīti vai citi.