-
Sakausējums
Dimanta svars
Šķirot
Sakausējums
Dimanta svars

Auskari ar dimantiem

Auskari ar dimantiem: kā izvēlēties un rūpēties?

Mirdzoši, pievelkoši apkārtējo skatienus, pasvītro sejas līnijas un ļauj justies kā īsta princese - tādi auskari ar dimantiem. Šādus auskarus vēlas vairums sieviešu, kuras vēlas papildināt savu tēlu ar ekskluzīvām rotaslietām.

Kā izvēlēties auskarus ar dimantiem?

Pirmkārt, auskarus jāizvēlas ne tikai pēc personīgā stila un apģērba, bet un pēc savas sejas formas. Īpaši svarīgi pievērst uzmanību ērtībai - auskara aizdarei. Auskari ar dimantu, kā un citi auskari, var būt vairāku veidu aizdares.

„Nagliņas” tipa aizdare - viena no populārākajām auskaru aizdarēm. Ar to visbiežāk mēdz būt īpaši mazi vai vispār pie auss pieguloši auskari ar dimantiem. „Angļu” aizdares auskari ir ļoti droši, tādēļ ka tos gandrīz nav iespējams pazaudēt. Tie neaizķeras aiz apģērba un šallēm, tāpēc nav vārbūtības, ka netīšām atsprādzēsies un nokritīs. Āķa tipa aizdare visbiežāk lietojama piekaramajiem auskariem un ir patiešām ērta.

Interneta veikalā Gredzentins.lv varat atrast dažāda tipa aizdares, atbilstoši katra gaumei un vajadzībām. Auskari ar dimantiem no baltā zelta atrodami un „nagliņas” tipa, un „Angļu” tipa aizdares.

Kā tīrīt auskarus ar dimantiem?

Lai gan dimants ir spēcīgākais minerāls tīrradņu klasē, tam arī nepieciešama aprūpe. Pretējā gadījumā uz tiem var uzkrāties aplikums. Tātad, kā tīrīt auskarus ar dimantiem, lai tie nepārtrauktu priecēt jūs vēl ilgus gadus?

Vienkāršākais veids, kā mājas noteikumos rūpēties par auskariem un dimantiem - izmantojot mīkstu suku, dažreiz notīrīt auskara virsmu ar ziepjūdeni. Protams, jebkuras rotaslietas centieties sargāt no sadzīves ķīmijas un tā pārliecināsieties, ka nekādi nogulšņi uz rotaslietām neizveidosies.

Ko vēl vajadzētu pieskatīt auskaros ar dimantiem?

Mēs iesakām auskarus ar dimantiem uzglabāt atsevišķi no citām rotaslietām, vēlams, auduma maisiņā vai kastē, kas izklāta ar mīkstu audumu. Tas pasargās citas rotaslietas no skrāpējumiem. Tā pat vajadzētu pievērst uzmanību, ka auskarus ar dimantiem var uzticēt profesionāla rokām reizi pāris gados: rūpīgai tīrīšanai un ierīkošanas pārbaudei. Tādā veidā jūs būsit pārliecināts, ka auskari ar dimantu saglabās savu sākotnējo izskatu daudzus gadus uz priekšu.

Zelta auskari ar dimantiem, auskari ar safīriem un dimantiem vai auskari ar dimantiem un citiem dārgakmeņiem - brīnišķīgi darbi, kas priecē ikviena aci. Rūpējieties par viņiem, un viņi jūs darīs priecīgus vēl ilgi!

Ja jūs vēlaties redzēt auskarus ar dimantiem vai citām rotaslietām dzīvajā, to varat izdarīt iepriekš ar Gredzentins.lv klientu apkalpošanas ekspertiem. Sazinieties pa e-pastu: [email protected] un sarunājiet tikšanās laiku Rīgā vai Liepājā.

Sakļaut

Atsauksmes