-
Sakausējums
Dimanta svars
Šķirot
Sakausējums
Dimanta svars

Gredzeni ar dārgakmeņiem

Gredzeni ar dārgakmeņiem.

Ja vajadzētu izvēlēties iespaidīgāko, dabas izveidoto, mākslas darbu, par vienu no favorītiem notekti kļūtu apbrīnojamu dārgakmeņu kategorija. Tie ir dabiskii akmeņi, kuri pēc smalkas un it īpaši vērīgas pulēšanas un apstrādes ir gatavi plašai izmantošanai juvelierizstrādājumu darbos. Protams, ir un tādi dārgakmeņi, kuri ir pārāk mīksti un pārāk daudz smalki, tad izmantošanai juvelierizstrādājumu darbos vienkārši neder. Viņu vieta - muzeja kolekcijās. Taču ar šādu skaistumu vēlas patīksmināties daudzi! Lai arī dārgakmeņi ir plaši izmantojami, viens no populārākajiem dārgakmeņu izmantošanas veidiem ir gredzeni. Interneta veikala Gredzentins.lv kategorijā „Gredzeni ar dimantiem” varat atrast desmit dažādus gredzenus ar apbrīnojamiem un no kāta apgāžamajiem dārgakmeņiem, taču vispirms noskaidrojiet, vai tie ir tik īpaši un tik nepieciešami?

Kādas ir lielākās dārgakmeņu atšķirības?

Parasti dārgakmeņi tiek klasificēti pēc retuma, izcelsmes, krāsas vai vēstures un simboliskās nozīmes. Protams, vislabāk ar neapbruņotu aci pamanāmas atšķirības - dārgakmeņu krāsas. To ir ļoti daudz: zila, zaļa, melna, sarkana vai caurspīdīga. Izvēlēties tiešām ir no kā! Tomēr pēc kā vēl tiek klasificēti dārgakmeņi?

Tā kā pašu dārgakmeņu ir ļoti daudz un tie ir dažādi, pasaules slavenās organizācijas izmanto tam noteiktu klasifikāciju un sadala tās vairākās kategorijās: dabiskās vielas, (dārgakmeņi un organiskās vielas, tādas kā pērle vai dzintars) un makslīgie izstrādājumi (sintētiski akmeņi vai akmeņu imitācijas). Painteresējoties par šīm kategorijām plašāk, var pamanīt, ka organiskas izcelsmes dārgakmeņi un sintētiski akmeņi patiešām ievērojami atšķiras. Tomēr pat un vienkāršai, juvelierizstrādājumu pasaules, ne īpaši interesējoši akmeņi, acij varbūt visspilgtāk spīd un bieži juvelierizstrādājumos izmantojamie safīri, smaragdi, briljanti un dimanti.

Ar kādiem dārgakmeņiem izvēlēties gredzenu?

Gredzens ar briljantu, gredzens ar smaragdu - izvēle ir tiešām liela. Nav kaut kāda viena noteikuma, kurš ierobežotu, kādam cēlmetālam nepieciešams viens vai otrs dārgakmenis. Viss ir atkarīgs no juvelieru meistaru vai klienta iztēles! Varbūt gredzens ar safīru tiks pieskaņots jūsu acu krāsai? Vai varbūt gredzenam ar smaragdu ir simboliska nozīme jums vai personai, kurai jūs dāvinātu gredzenu? Tātad, ļaujiet sev eksperimentēt, meklēt un nebaidiieties izvēlēties netradicionālas iespējas. Dārgakmeņi tam ir paredzēti - lai izrotātos un izceltos no pelēkās masas!

Kā izvēlēties gredzenu ar dārgakmeņiem?

Interneta veikalā Gredzentins.lv juvelierizstrādājumu meistari, kuriem ir vairāk kā 25 gadu pieredze, gredzenus ar dārgakmeņiem piedavā izvelēties rūpīgi, bez steigas. Centieties būt objektīvi un neļaujiet, lai tikai dārgakmeņu krāsa pakļautu jūsu sirdi. Painteresējieties par katru dārgakmeņa raksturojumu, izcelsmi, vēsturi un simbolisko nozīmi. Jo mēdz būt tādi dārgakmeņi, kuriem, kā tiek uzskatīts, ir ārstnieciskās īpašības vai pat kuri sniedz garīgu mieru. Varbūt jums nepieciešams tieši šāds gredzens?

Tāpat neaizmirstiet pievērst uzmanību dārgakmens caurspīdīgumam, saderībai ar personīgo stilu, stūru asumam. Vai varbūt jūs varat atļauties izvēlēties gredzenu pat ne ar vienu, bet ar diviem dārgakmeņiem? Gredzens ar safīru un dimantiem ir iespaidīgs juvelierizstrādajums. Interneta veikala Gredzentins.lv juvelieri ir gatavi īstenot jūsu idejas un izgatavot gredzenu pēc individuāla pasūtījuma. Vai varbūt mūsu sortimentā atradāt sev tīkamāko gredzenu, bet iedomājieties to ar citu dārgakmeni? Nav problēmu - un šo jūsu vēlēšanos var viegli piepildīt!

Atgādinām, ka iepatikušos juvelierizstrādajumus varat apskatīt dzīvajā Rīgā vai Liepājā. Nepieciešams iepriekš vienoties par tikšanās laiku ar interneta veikala Gredzentins.lv klientu apkalpošanas ekspertiem. Sazinieties pa e-pastu: [email protected] un mēs noorganizēsim tikšanos.

Safīrs ir princeses mīļākais akmens

Par safīru skaistumu, iespējams, nav jāstāsta. Kopš seniem laikiem tika vērtēts dārgakmens, kuru ne velti sauc par karaļa akmeni. Inkrustēts uz lielā valdnieka kroņa, princeses tiāras - tas uzreiz pievērš sev uzmanību. Bagatīga zila krāsa jebkādai rotaslietai sniedz varenību, greznību un elegances sajūtu. Gredzeni ar safīriem - lieliska dāvana un ekskluzīvas uzmanības zīme. Kas tajā ir tik īpašs? Interneta veikala Gredzentins.lv eksperti jums ir snieguši detalizētu skaidrojumu.

Gredzeni ar safīriem – ekskluzīvas rotaslietas

Safīrs ir iespaidīgs dārgakmens, parasti mēdz būt zils, bet to plaši izmanto arī citās krāsās: dzeltena, rozā, brūna. Visbiežāk juvelierizstrādājumu ražošanā tiek izmantoti apaļveida safīri, bet arī gadās un ovālās formas varianti. Tiek uzskatīts, ka safīrs ir tik iekārots un populārs, pateicoties tā izcilajai krāsai. Kāpēc gredzens ar safīru tiek uzskatīts par ekskluzīvu rotaslietu? Pārbaudām tā īpašības un uzzinām.

Pirmkārt - uzkritoša acī, īpašā ražīguma zila krāsa. Ja jūs pievērstu uzmanību uz zilās krāsas simbolisko nozīmi, secinātu, ka zilā krāsa simbolizē telpu, mieru, mūžību, pateicību, gudrību, cildenumu, eleganci, mīlestību un daudzas citas sabiedrībā plaši novērtētas īpašības. Arī psihologi, kuri pēta krāsu nozīmi, saka, ka zilā krāsa meklē mieru, palīdz cīnīties ar stresu. Pēc viņu teiktā, tā ir ideālistu krāsa, kas mudina pašizpausmi, tiekšanos pēc augstiem ideāliem un izriet no augsta līmeņa intelekta un garīgās perspektīvas. Tātad gredzens ar safīru ir itin kā iespēja visai pasaulei deklarēt savu vērtību un ieskatus, just apgarotību un mieru. Tāpat ir pamanāms, ka safīrs ir otrs pēc cietējuma minerāls, kurš piekāpjas tikai dimantam. Tātad, gredzeni ar safīru - pašparliecinātības un tvirtuma simbols. Ar ko vēl atšķiras gredzeni ar safīru? Kontrastainību. Koša safīru krāsa lieliski der ar citiem dārgakmeņiem un izveido ekskluzīvo, kontrastējošu attēlu. Piemēram, gredzens ar safīru un dimantiem - it īpaši lieliski izskatāms juvelierizstrādājumu mākslas darbs.

Gredzeni ar safīru ļauj justies kā princese

Tas patiesi taisnība! Jo veltīgi saka, ka tā ir karaliska rotaslieta. Arvien vairāk kļuva slavens un visvairāk acu skatienu pievilinošs laulību gredzens ar zilu safīru, pirmkārt, lepnojās uz Princes Diānas rokas, bet vēlāk bija nodots Prinča Viljama toreizējai līgavai (tagadējai sievai) Katerīnai. Slavenais gredzens bija izrotāts ar astoņu karātu safīru, apņemtu pat ar četrpadsmit dimantiem. Nav pārsteigums, ka pēc karaliskajiem laulību gredzeniem itin pieauga safīra popularitāte un gredzeni ar safīru bija vienkārši izslaucīti ar slotu no juvelierizstrādājumu veikaliem.

Kā izvēlēties gredzenu ar safīru?

Mūsdienās gredzenam nav obligāti jābūt tikai kā saderināšanās gredzenam. Interneta veikalā Gredzentins.lv varat atrast ne vienu un pat ne vairakās, dažādas šī apbrīnojamā dārgakmens variācijas. Krāšņs gredzens, ielenkts baltajā zeltā un dimantos, baltā zelta gredzens ar safīriem un dimantiem, dzeltenā zelta gredzens ar dimantu - noteikti ir ko izvēlēties. Un, ja jūs neatrodat kāroto variantu, ļaujiet mūsu juvelierizstrādājumu meistariem ar ilggadēju juvelierizstrādājumu radošu pieredzi radīt jums kaut ko pārsteidzošu. Mēs uzklausīsim jūsu domas un iztēli, un tad meistari izveidos tādu gredzenu, par kādu jūs vienmēr esat sapņojis. Izstarojoša greznība, izcila garša un stils - neko tādu pasaulē neatradīsi.

Gredzens ar safīru - kurā var viegli iemīlēties, grūti aizmirstams un apmaināms. Ļaujiet sev pieskarties karaliskai greznībai!

Neaizmirstiet, ka visus jūs interesējušos juvelierizstrādājumus varat redzēt dzīvajā. Dēļ apskates iepriekš vienojieties ar interneta veikala Gredzentiņš.lv klientu apakalpošanas ekspertiem pa e-pastu: [email protected].

Smaragds - misticisma iepīts akmens

Aplūkojot smarargda sastāvdaļu un ķīmiskās īpašības, redzmas, ka tam ir minerāla berilija variācija. Zināms, ka pats berilijs ir dzidrs akmens, tad smaragds savu košu zaļu krāsu pārņem no tā sastāvdaļas esošajiem piemaisījumiem. No seniem laikiem ticams, ka smaragds - seno laiku grieķu Dievu akmens. Pēc leģendām, tas bija viens no mīļākajiem Dievietes Izīdas un Venēras akmeņiem. Tiek teikts, ka pati Kleopatra ir mīlējusi rotaslietas ar šo akmeni. Mūsdienās maz kas ir mainījies, smaragdi joprojām ir ļoti populāri rotaslietu izgatavošanā. Ar ko tas ir tik īpašs? Kāpēc tas ir tik populārs starp rotaslietu entuziastiem visā pasaulē? Mūsu eksperti ir snieguši jums detalizētu skaidrojumu.

Gredzens ar smaragdu – unikāla rotaslieta

Smaragds - unikāls dārgakmenis. Tas parasti mēdz būt spilgti zaļš, bet juvelierizstrādājumu ražošanā tiek izmantoti arī tumšākas (bagātākas) zaļās nokrāsas smaragdi. Smaragdi visbiežāk juvelierizstrādājumu ražošanā tiek izmantoti dažādu formu: apaļi, kvadrātveida, piliena vai ovāla formas. Tiek uzskatīts, ka tieši smaragds ir tik kārojams un populārs ne tikai dēļ savas lieliskas krāsas. Tad kāpēc gredzens ar smaragdu tiek uzskatīts par unikālu rotaslietu? Paanalizējam tā īpašības un atrodam atbildi.

Protams, pirmkārt, izvēloties gredzenu, apbur koša smaragda krāsa. Analizējot simbolisko zaļās krāsas nozīmi redzam, ka zaļa krāsa simbolizē jaunību, atjaunošanu, brīvību, skaistumu un laimi. Viss tas - īpašības, ko cilvēki lolo un novērtē. Psihologi kuri analizē krāsas, atzīmē, ka zaļa krāsa nozīmē augšanu un harmoniju, atjauno enerģiju, atdala no stresainā dzīves ritma. Tātad gredzens ar smaragdu tā pat palīdz izteikt un cilvēka vidējo stāvokli, harmoniju ar sevi un pasauli. Ar ko vēl smaragda gredzeni izceļas no citām rotaslietām? Tieši gredzeni ar šo dārgakmeni ir saistīti ar dažādiem mītiem un uzskatiem!

Vai gredzeniem ar smaragdu tiešām ir dziedinošas spējas?

Smaragds - viens no noslēpumainākajiem dārgakmeņiem. Tiek uzskatīts, ka tam ir dziedinošas spējas! Tiek uzskatīts, ka cilvēks, kurš nēsā gredzenu ar smaragdu, tādējādi stiprina savu sirds un aknu darbību, uzlabo imunitāti un izturību pret slimībām. Arī saka, ka gredzens ar smaragdu cilvēkā stimulē radošumu, mākslinieciskās spējas, harmoniju, noņem toksisko enerģiju un domas. Iespaidīgi, vai ne?

Kā izvēlēties piemērotāko gredzenu ar smaragdu?

Protams, tiem, kurus interesē smaragdu leģendārās īpašības un to dziedinošās spējas, šis dārgakmens ir jāizpēta plašāk. Varbūt tā veiktspēja ir atkarīga no lieluma, caurspīdīguma, izmantošanas ar citiem dārgakmeņiem? Bet tiem, kuri vienkārši sajusminās par smaragda īpašo izskatu, gredzeni ar smaragdu it īpaši patiks. Šis dārgakmens izskatās lieliski kombinācijā gan ar balto, gan ar dzelteno zeltu. Tiem, kuri vēlas vēl vairāk uzsvērt smaragda skaistumu, mēs iesakām izvēlēties gredzenus, kuros ir smaragds ar dimantu. Tieši tie izceļ brīnišķīgā smaragda krāsu un sniedz lielāku kontrastu.

Interneta veikalā Gredzentins.lv gredzeni ar smaragdu pieejami dažādās formās un krāsās. Varat iegādāties gan dzeltenā zelta gredzenu ar smaragdu un dimantiem, gan oriģinālus juvelierizstrādājumu darbus ar smaragdiem un dzelteniem dimantiem. Katra gaumei!

Smaragdi, kopš seniem laikiem, kuri appīti ar leģendām, ir guvuši panākumus arī juvelierizstrādājumu pasaulē. Izcils skaistums kvalitāte - īpašības, kas padara šo dārgakmeni tik īpašu. Pērciet gredzenu ar smaragdu un pieskarieties noslēpumam.

Ja vēlieties tam noteiktus juvelierizstrādājumus ieraudzīt dzīvajā Rīgā vai Liepājā, sazinieties ar mūsu klientu apakalpošanas menedžeriem pa e-pastu: [email protected] un noorganizējiet tikšanos.

Gredzens ar briliantu – katras sievietes sapnis

Juvelierizstrādājumu pasaulē plaši zināms teiciens: Katrs briljants ir dimants, bet ne visi dimanti var būt briljanti. Kāpēc? Par briljantu var kļūt tikai visaugstākās kvalitātes akmens, kuru slīpē precīzas amatnieka rokas. Un, kā tas notiek, neviens nevar pretoties tā spīdumam un skaistumam. Tikai padomājot par dimantiem, domās var redzēt pārsteidzošus Holivudas aktierus no vecām filmām, glamūru pasauli, greznību un ekskluzivitāti. Kas padara dimantus tik burvīgus? Kāpēc sievietes tik ļoti vēlas kaut maziņu gredzentiņu ar šo dārgakmeni?

Ar ko dimants atšķiras no briljanta?

Dimants - viscietīgākais dabā atrodams minerāls, kura virsmu vienkārši nav iespējams saskrapēt ar jebkuru citu minerālu. Tomēr tie ir ne tikai cietākie, bet arī dārgākie un uz zemes retāk atrodamie dārgakmeņi. Un šeit pēc dimanta slīpēšanas tiek iegūts dimants. Viņiem parasti piešķir šādas formas: apaļi, kvadrātveida, ovāla, taisnstūrveida, kvadrātveida vai taisnstūrveida ar nosmailinātiem stūriem, astoņstūraini. Noslīpēts, un ieguvot formu tiek saskaņots ar cēlmetālu, briljants top par brīnišķīgu gredzenu, kam bezspēcīgi nepretotojas neviena sieviete.

Ir labi zināms, ka gredzens ar briljantu cenas jatājumā tiek labi vērtēts. Pēc kā tiek vērtēts briljants? Ir izcelti četri kritēriji: šķautnība, dzidrums, krāsa un svars (karātos). Apgalvo, ka tieši šķautnainība ir viens no svarīgākajiem kritērijiem, pēc kura tiek vērtēts briljantu skaistums. Un šeit briljanta krāsa mainās no pilnīgi baltās līdz dzeltenai. Augstākās vērtības ir pilnīgi bezkrāsaini dimanti, kas pasaulē ir ļoti reti sastopami. Tāpat gredzena ar dimantu cena ir atkarīga arī no dimanta svara (karātiem). Jo smagāks dimants, jo dārgāks tas ir.

Kapēc ir vērts izvēlēties gredzenu ar briljantu?

Ir tie, kuri uzskata, ka gredzenam ar briljantu obligāti jābūt saderinājumam. Tomēr tā ir pilnīga nepatiesība. Juvelieri izveido nesaskaitāmā skaita lieliskus gredzenus ar briljantiem, kuri domāti ikdienas nēsāšanai vai īpašiem gadījumiem. Taču gredzenus ar briljantiem, kā un katru rotaslietu ir jāsaskaņo katrai cilvēka individualitātei. Sabiedrībā ar lielākiem ienākumiem un augstākā ranga sievietes ikdienā iespējams nēsās gredzenu ar dimantu, pieskaņojot to auskariem ar briljantiem vai piekariņam ar dimantiem. Sieviete, kura dzīvo nedaudz vienkāršāk, iespējams, nēsās gredzenu ar dimantu tikai īpašos gadījumos. Ikviens izvēlas pēc sevis, tāpēc nav jādomā, ka gredzens ar dimantu ir paredzēts tikai saderināšanās iespējāi. Šāda rotaslieta ikvienai sievietei ļaus justies kā karalienei, apžilbinās ne tikai gredzena spīdums, bet arī viņu pašu. Tad kāpēc izvēlēties gredzenu ar dimantu? Dēļ ārkārtas sajūtas, ko tā dod valkātājam!

Kādu gredzenu ar dimantu izvēlēties?

Interneta veikalā Gredzentins.lv piedāvājam it īpaši plašu gredzenu ar briljantiem izvēli. No dažādu formu līdz variantiem ar citiem dārgakmeņiem - katra gaumei. Baltā zelta gredzens ar safīru un briljantu lieliski būs piemērots greznuma un spīduma cienītājiem. Dzeltenā zelta gredzens ar tanzanītu un briljantiem iedvesmos tos, kuri meklē greznību un ekskluzivitāti. Bet dzeltenā zelta gredzens ar safīru un briljantu satrieks pat un cilvēkus, kuri redzējuši visu. Izvēlieties sev tīkamāko!

Gredzens ar dimantu ir sapnis, kuram lemts piepildīties. Ilggadīgas pieredzes Gredzentins.lv juvielierizstrādājumu meistari palīdzēs jums atrast piemērotāko variantu, uzklausot gan jūsu idejas, gan finansiālās iespējas. Un ja vēlaties izstrādājumus apskatīt dzīvajā Rīgā vai Liepājā, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas ekspertiem un vienojieties part tikšanos. Vērsties varat pa e-pastu: [email protected]. Ļaujiet sev spīdēt!

Sakļaut

Atsauksmes