-
Sakausējums
Dimanta svars
Šķirot
Sakausējums
Dimanta svars

Klasiskie saderināšanās gredzeni

Klasiski saderināšanās gredzeni internetā.

Interneta juvelierizstrādājumu veikalā Gredzentins.lv varat atrast neparastus saderināšanās gredzenus. Dažādu krāsu, stilu, formu, dārgakmeņu, dizaina - izvēle tiešām ir plaša. Bet, iespējams, vispopulārakā izvēle joprojām ir skaisti klasiski saderināšanās gredzeni.

Klasisku saderināšanās gredzenu cena

No kā ir atkarīga klasisku saderināšanās gredzenu cena? Dažs uzskata, ka ja gredzens ir klasisks, bet ne moderns vai no pēdējās modes stila, tad tam ir jāmaksā mazāk. Tomēr, vēlamies atgādināt, ka gredzena cena nav tikai tās dizains. Parasti cena ir atkarīga no cēlmetāla un dārgakmens izvēles, gredzena svara. Klasisks saderināšanās gredzens ar nelielu dimantu maksās lētāk nekā gredzens ar dimantu un safīriem.

Klasiski saderināšanās gredzeni pēc pasūtījuma

Nekļūdieties domājot, ka klasiskie saderināšanas gredzeni ir viena vienīgā stila un nekādā gadījumā nevar būt izgatavojami pēc pasūtījuma. Taču katrs variants var būt uzlabots vai var būt izveidots pēc jūsu fantāzijas. Interneta juvelierizstrādājumu veikala Gredzentins.lv juvelieru meistari, kuriem ir pat 25 gadu pieredze, arī priecājas un palīdz jums izpildīt jūsu mīļotās sapņus un izveidot tādu saderināšanās gredzenu, kurš vislabāk atspoguļotu viņas personību. Interesē gredzena gravēšana? Mīļi darīsim un to. Gredzenā varam iegravēt jūsu vārdus, saderināšanās vai kāzu datumu, dažādus simbolus.

Piegāde

Visiem saviem klientiem dāvinām bezmaksas piegādi visā Latvijā. Tad ja nolēmāt bildināt mīļoto citā pilsētā, jo kustīgi dzīvojat, nav bēda - gredzenu atsūtīsim tur, kur tas būs nepieciešams. Klasiskie saderināšanās gredzeni uz rokas mīļoto rotās tikko, kā dažas dienas pēc pasūtījuma saņemšanas!

Nu un, ja izvēlēto gredzenu vispirms gribētu redzēt dzīvajā, negaidiet neko un par pārbaudes laiku Rīgā vai Liepājā vienojieties ar mūsu klientu apkalpošanas ekspertiem. Sazinieties pa e-pasta adresi: [email protected] un atradīsim vispiemērotāko laiku pārbaudei.

Sakļaut

Atsauksmes