Visā Latvijā preces  piegādājam bezmaksas, neatkarīgi no pirkuma summas! Par preču piegādi rūpējas DPD sūtījumu dienests, bet Jūsu norādīto adresi tas sasniegs 1-3 darba dienu laikā. Pirms ierašanās kurjers par plānoto piegādes laiku Jūs informēs ar zvanu vai SMS ziņojumu.

 

Citās Eiropas Savienības valstīs preces tiek piegādātas 5-10 darba dienu laikā. Ja pasūtījuma summa nesasniedz 200 Eur, par piegādi būs jāsamaksā papildu 15 Eur. Ja summa sasniedz 200 Eur un vairāk - preces uz Jūsu norādīto adresi piegādāsim bezmaksas.

 

  1. Par Gredzentins.lv pirkumu piegādi Latvijā rūpējas uzņēmumi „DPD
  2. Visi pasūtījumi, kas veikti līdz plkst. 13:00 (GMT +3:00), Latvijas robežās tiks nosūtīti un piegādāti tajā pašā vai nākamajā darba dienā.
  3. Sūtījumus parasti piegādā no plkst. 08:00 līdz 17:00. Veicot pasūtījumu, neaizmirstiet norādīt savu tel. numuru, lai kurjers varētu ar Jums sazināties un saskaņot piegādes laiku.
  4. Gredzentins.lv apdrošina katru pirkumu līdz brīdim, kamēr tas būs piegādāts pircēja norādītajā adresē. Pieņemot sūtījumu, nepieciešams paraksts, ka esat veiksmīgi saņēmis sūtījumu. No šī brīža atbildība par pirkumu ir uz Jums.
  5. Norēķināties var caur kurjeru, paņemot no viņa preci. Skaidrā naudā vai ar bankas karti.