Visā Latvijā preces piegādājam bezmaksas neatkarīgi no pirkuma summas! Par preču piegādi rūpējas DPD sūtījumu dienests, bet Jūsu norādīto adresi tās sasniegs 1-3 darba dienu laikā. Pirms ierašanās kurjers par plānoto piegādes laiku Jūs informēs ar zvanu vai SMS ziņojumu.

 

Citās Eiropas Savienības valstīs preces tiek piegādātas 5-10 darba dienu laikā. Ja pasūtījuma summa nesasniedz 200 Eur, par piegādi papildu vajadzsēs samaksāt 15 Eur. Ja suma sasniedz 200 Eur un vairāk - preces uz Jūsu norādīto adresi piegādāsim bezmaksas.

 

  1. Par Gredzentins.lv pirkumu piegādi Latvijā rūpējas uzņēmumi „DPD
  2. Visas pasūtījumu piegādes Latvijas robežās, saņemt līdz plkst. 13:00 (GMT +3:00), tiks nosūtīti tajā pašā vai nākošajā darba dienā.
  3. Sūtījumus parasti piegādā no 08:00 līdz 17:00. Veicot pasūtījumu, neaizmirstiet norādīt savu tel. numuru, lai kurjers varētu ar Jums sazināties un saskaņot piegādes laiku.
  4. Gredzentins.lv apdrošina katru pirkumu līdz tam brīdim, kamēr tas būs piegādāts pircēja norādītajā adresē. Pieņemot sutījumu, nepieciešams paraksts, ka sūtījums Jūs sasniedza veiksmīgi. No šī momenta atbildība par pirkumu pienākas Jums.
  5. Norēķināties kurjeram var un paņemot preci no kurjera. Skaidrā naudā vai ar bankas karti.