Individuālas rotaslietas

Individuālas rotaslietas

Ja vēlaties unikālu un īpašu rotu, vislabākā izvēle ir individuālas rotas. Uzticies savai iztēlei, izsaki savas vēlmes un mūsu juvelieri izveidos to, ko kāro jūsu sirds.

Kā notiek individuālu rotu izgatavošana?

1 solis
1 solis
Sazinieties ar mūsu pieredzējušo komandu un pastāstiet kādu rotu vēlētos. Jo izsmeļošāk pastāstīsit, jo mums būs vieglāk izveidot Jūsu sapņu rotu. Kad vienosimies par dizainu, varēsim nosaukt, cik tas maksās.
2 solis
Samaksājot depozītu, mūsu pieredzējošie juvelieri ņemsies izgatavot Jūsu juvelierizstrādājumu. Tas būs process, kurā pieredzējis juvelieris un Jūs kopīgi vienosities par smalkākajām detaļām. Lai būtu vieglāk iztēloties, mēs parūpēsimies, lai jūs saņemtu rotas vizuālus. Juvelieri nesāks izgatavot rotu tikmēr, kamēr Jūs nebūsiet 100% apmierināti ar visām detaļām.
2 solis
3-solis
3 solis
Tagad atnāca laiks atpūsties un pacietīgi gaidīt, kamēr juvelierizstrādājums tiks izgatavots. Tas var aizņemt apmēram 4-5 nedēļas, konsultācijas laikā juvelieris pastāstīs precīzāk. Kad īpašā rota būs izgatavota, mēs to skaisti iesaiņosim un bez maksas piegādāsim uz Jūsu mājām.