GALVENĀ INFORMĀCIJA:

description chevron_right insert_link Cik gadus dzīvo Gredzentins?

Gredzentins komanda juvelierizstrādājumu jomā strādā vairāk nekā divas gadu desmitus. Un ekskluzīvo juvelierizstrādājumu tirdzniecība ir sākta no 2015. gada.


description chevron_right insert_link Vai var pasūtīt individuālus juvelierizstrādājumus?

Ja interesē individuāli izgatavojami juvelierizstrādājumi, tad varat vērsties uz mūsu norādītajiem kontaktiem, mēs ar Jums sazināsimies un realizēsim Jūsu sapņu rotaslietas vīziju.


description chevron_right insert_link Cik ilgs laiks nepieciešams individuālu GREDZENTINS juvelierizstrādājumu ražošanai? . . .

Tie, kuri vēlas pasūtīt individuālas ražošanas juvelierizstrādājumu, lūdzu sazināties ar mums uz norādītajiem kontaktiem un saskaņosim visas pasūtījuma detaļas..


description chevron_right insert_link Kādas GREDZENTINS juvelierizstrādājumu cenas?

Saviem klientiem varam piedāvāt ekskluzīvus juvelierizstrādājumus, par pat 60 procentu mazāku cenu nekā tirdzniecības centros, jo GREDZENTINS lolo ģimenes biznesa tradīcijas un cenšas, lai augstākās kvalitātes izstrādājumi būtu pieejami visiem, kuri vēlas tos iegādāties. Vislielākā uzmanība tiek pievērtsa juvelierizstrādājumu kvalitātei un interneta tirdzniecības sortimentam, nevis fizisko veikalu uzturēšanai, kas palīdz uzturēt konkurentspējīgas cenas.