Gredzeni

Zelta gredzeni - ne tikai greznas rotaslietas.

Zelta gredzeni no seniem laikiem pelnīti var būt titulējami par vienām no populārakajām rotaslietām visā pasaulē. Taču vismaz pa vienam pārim šādiem gredzeniem ir lielākā daļa laulāto pāriem! Un vēl nesaskaitāms daudzums slēpjas rotaslietu kastītēs... Bet jau sen šos klasiskos gredzenus izvēlas ne tikai laulībām, bet arī saderināšanās notikumam, kā arī kā dāvanu dzimšanas dienas svinēšanai vai citam nozīmīgam notikumam. Tiek vērtēti ne tikai to izturības vai izcilās kvalitātes dēļ, dažādi gredzeni atrod ceļu gan jauno, gan gataviem saderināties iemīlējušies, gan vecāku rotaslietu cienītāju sirdis. Tad kādas lielākās zelta gredzenu priekšrocības un kādēļ tie tādi populāri visā pasaulē?

Liela krāsu izvēle un daudzveidība

Nav pat jāatgādina par lielu dažādu gredzenu formu vai stilu izvēli, kura raksturīga zelta gredzeniem. Mēdz teikt, ka zelta gredzeni cilvēkus priecē ar to, ka tie var iepriecināt cilvēku pat ar pašu visizvēlīgāku gaumi vai pat cilvēku, kuram rotaslietas nepatīk. Kāpēc? Taču, tieši gredzeni izceļas ar savu ekskluzīvo krāsu gammu: rozā, dzeltena, balta. Vismaz viena no šīm krāsām noteikti pievērsīs un pat visizvēlīgākā pircēja aci! Turklāt gredzeni labi sader ar citām rotaslietām, piešķir to valkātājam greznības un ekskluzivitātes sajūtu.

Dzeltenais zelts un no tā izgatavojamie gredzeni daudz kam ir pazīstami jau kopš seniem laikiem. Parasti tieši no dzeltenā zelta juvelieri izgatavo kāzu gredzenus. Tomēr klasisks, bet vēl joprojām ļoti iecienīts, dzeltenais zelts ar savu silto krāsu valdzina ne tikai laulībai gatavus cilvēkus. Zelta gredzenus pērk dažādiem gadījumiem. Lūk skolas vai universitātes beigšanas, liela karjeras lēciena vai bērna dzimšanas notikumiem neizbēgami jādāvina dzeltenā zelta gredzenus. Zelta gredzeni ar simbolisku ilgmūžību, uzticamības nozīmi iepriecina katru. Taču tik jauki dāvināt to, kam ir saglabājusies vērtība, vai taisnība? Dzeltenā zelta gredzeni lieliski tam der!

Tomēr ir pamanāms, ka baltā zelta gredzeni neatliek no dzeltenā zelta, bet kļūst arvien populārāki! Jaunie pāri veido ne tikai jaunus kāzu svētkus, bet arī būtisku kāzu atribūtu tradīcijas. Piemēram, no melnām kāzu kleitām līdz...rozā zelta kāzu gredzeniem. Tomēr šajās dienās baltā zelta popularitāte neatliek no dzeltenā zelta gredzenu popularitātes. Zelta gredzeni ar baltu zeltu kļuva populāri ne tik sen. Tiek uzskatīts, ka viens no popularitātes iemesliem - vienkāršāka kombinācija ar sudraba rotaslietām. Lūk, mūsdienu jaunatnes pārstāvji, kuri reti izvēlas dzeltenā zelta rotaslietas, biežāk nēsāja no sudraba izgatavotus auskarus, aproces, piekariņus utt. Tātad, kad gatavojoties kāzām bija jāizvēlas laulības gredzeni, tad gredzeni ar baltu zeltu izrādijās īsts glābiņš!

Kaut gan rozā zelta rašanās uz juvelieru darba galda minēts vēl XIX gadsimtā, lielāku uzmanību un popularitāti tas ilgi nesagaidīja. Tam vēl ilgus gadus nācās piekāpties dzeltenajam zeltam un no tā izgatavojamiem gredzeniem un arī citām rotaslietām. Bet tomēr un rozā zelts sagaidīja savu popularitātes stundu! Rozā zelts juvelierizstrādājumu izgatavošanā šajās dienās tiek turēts par sievišķības, maiguma simbolu. Tagad it īpaši populārs un sieviešu iecienītie rozā zelta gredzeni jau nepiekāpjas dzeltenā zelta gredzeniem.

Zelta gredzeni ar akmeņiem

Ar ko vēl ir īpāši zelta gredzeni? Tie it īpaši viegli kombinējami ar dažādiem dārgakmeņiem. Elektroniskājā Gredzentins.lv veikalā varat atrast vairāk kā desmit zelta gredzenu ar dažādiem dārgakmeņiem. Spīdošs kvarcs, brīnišķīgs peridots, zils topāzs un vēl daudzi citi. Vai varbūt jūs iedomājaties, kāds gredzena dizains būtu savienojams ar kuru akmeni? Varbūt vēlaties safīru vai smaragdu? Vai varbūt titanīts vislabāk der jūsu acīm? Atbrīvojiet fantāziju! Pieredzējuši Gredzentins.lv rotaslietu meistari ar vairāk nekā 25 gadu pieredzi ir gatavi piepildīt jūsu sapņus. Izvēlieties akmeni, kas, jūsuprāt, vislabāk atspoguļo jūsu personību vai stāsta jūsu stāstu, un mūsu meistari ar jūsu izvēlēto akmeni izveidos pārsteidzošu zelta gredzenu. Ir tādi, kuri uzskata, ka zelta gredzeni izskatās lētāki bez akmeņiem. Tomēr tas ir ļoti subjektīvi - katrs gredzens ir individuāls, tāpēc tikai jūs varat izlemt, vai jums ir nepieciešams akmens.

Ne tikai rotaslietas

Zelta gredzeni sievietēm un vīriešiem domāti ne tikai uzposties - tiem ir skaista simboliskā nozīme. Zināms, ka dažreiz simbolisku nozīmi nepieciešams izveidot pašiem, taču tas ir ne mazāk aizraujošs akcents. Jau daudzus gadus šie gredzeni tika nodoti no paaudzes paaudzē. Dažreiz ar tiem pašiem laulību gredzeniem, izgatavotiem no zelta, pie altāra ceļo ne viena tās pašas ģimenes kārta. Bieži mēdz būt arī gadījumi, kad vecvecāki nodod saviem mazbērniem zelta gredzenus ar dārgakmeņiem, kurus ilgus gadus sargāja, tādējādi atdeva daļu sava stāsta.

Zelta gredzenu gravēšanai, kas ir populāra visā pasaulē, ir arī savs šarms. Jūs varat ne tikai iegravēt kāzu datumu vai tuvinieku vārdus: tas var būt jauna ģimenes locekļa vārds un vai pat dzimšanas datums. Zelta gredzens ar šo skaistu tekstu būtu lieliska dāvana jūsu astoņpadsmitajā dzimšanas dienā vai skolas absolvēšanas notikumam. Tātad, iegadājoties zelta gredzenu varat domāt par to ne tikai kā par daiļu rotaslietu, bet un kā par iespēju izveidot savu stāstu vai pat jaunas ģiemenes tradīciju.

Zelta gredzeni ar dārgakmeņiem vai bez tiem, taču vienmēr ir ļoti populāri. Un pilnīgi nav nozīmes tam, kāda ir zelta krāsa: dzeltena, balta, rozā. Vissvarīgākais, ka ar zelta gredzeniem, kas tika nēsāti gan svarīgajos gadījumos, gan ikdienā, jūs jūstos apbrīnojami!

Ja jūs interesē zelta gredzeni internetā, ar mums varat sazināties pa e-pastu: [email protected]. Mēs arī atgādinām, ka jūs varat redzēt sev interesējošās rotas Rīgā un Liepājā, iepriekš vienojoties ar mūsu klientu apkalpošanas ekspertiem.

Sakļaut

Atsauksmes