INFORMĀCIJA TIEM, KURI VĒLAS IEGĀDĀTIES GREDZENTINS JUVELIERIZSTRĀDĀJUMUS:

description chevron_right insert_link Vai ir iespēja fiziski apskatīt un uzmērīt juvelierizstrādājumus?

Iepriekš vienojoties un rezervējot laiku, var ierasties uz mūsu biroju Rīgā un Liepājā, kur būs iespēja ne tikai dzīvajā aplūkot esamo sortimentu, bet un iegādāties iepatikušos izstrādajumu vai pasutīt, lai rotaslietu mēs izgatavotu individuāli. 


description chevron_right insert_link Kā var rezervēt tikšanās laiku ar juvelieru?

To var izdarīt, sazinoties ar mums, izmantojot kontaktinformāciju, kas norādīta vietnē. Iesniedziet pieprasījumu, un mēs operatīvi saskaņosim Jums ērtu vizītes laiku un gaidīsim Jūs noteiktajā laikā.


description chevron_right insert_link Kādas ir GREDZENTINS darba stundas?

GREDZENTINS birojs Rīgā strādā atkarīgi no klientu vajadzībām. Cenšamies būt elastīgi, tapēc vienmēr pielāgojamies pie Jūsu iespējās ierasties pie mums..  


description chevron_right insert_link Kā var sazināties ar GREDZENTINS?

Sazināties ar mūsu komandas biedriem varat pa kontaktu sadaļā noradīto telefonu, e-pastu, sociālo tīklu Facebook vai Instagram kontos personīgiem ziņojumiem vai aizpildot pieprasījumu interneta veikalā.


description chevron_right insert_link Kur var uzreiz iegādāties GREDZENTINS juvelierizstrādājumus?

Jums iepatikušos juvelierizstrādājumu varat iegādāties uzreiz, ierodoties uz konsultāciju mūsu birojs Rīgā.


description chevron_right insert_link Kur var uzmerīt un apskatīt rotaslietas GREDZENTINS sortimentu?

Visi GREDZENTINS juvelierizstrādājumi, kuri atrodas interneta veikala sortimentā ir atzīmēti ar speciālajām zīmēm  “ir uz vietas”, tāpēc tos varat ierauzdīt un uzmērīt mūsu birojs Rīgā un varat izvēlēties Jums vislabāk iepatikušos un to iegādāties. Izņēmums attiecas uz laulību gredzeniem, jo tie tiek izgatavoti individuāli, tad birojos varat apskatīt ekspozīcijas modeļus, pēc kuriem var būt izgatavoti un Jūsu laulību gredzeni.