JAUTĀJUMI, SAISTĪTIE AR LAULĪBU GREDZENIEM:

description chevron_right insert_link Kāda ir laulību gredzenu nozīme?

Tiek uzskatīts, ka laulību gredzens, savas formas dēļ simbolizē mūžīgo mīlestību. Turklāt, tas ir lielisks saistības un kopīgās dzīves simbols.. 


description chevron_right insert_link Vai var laulību gredzenus ieraudzīt “dzīvajā”?

Šāda iespēja ir pieejama, apmeklējot mūsu birojs Rīgā

, kur varat redzēt mūsu esošo sortimentu un ekspozīcijas modeļus, pēc  kuriem tiek ražoti atsevišķi laulību gredzeni. Jūs varat arī sniegt sava laulību gredzena redzējumu, kuru mēs centīsimies realizēt.

 


description chevron_right insert_link Vai var gravēt gredzenus?

Saskaņā ar Jūsu vēlmēm, papildus tiek sniegts gravēšanas pakalpojums. Izvēlieties iepatikušos tekstu, un mēs to iegravēsim uz Jūsu laulību gredzeniem.. 


description chevron_right insert_link Vai noradīta laulību gredzenu cena un svars ir norādīts ka gredzenu pāris vai viens?

Parasti visu GREDZENTINS laulību gredzenu cena ir norādīta par pāri, tā pat tiek norādīts un gredzenu svars. Visu citu gredzenu cena ir norādīta par vienību. Cena var mainīties atkarībā nu zelta daudzuma.


description chevron_right insert_link Uz kuras rokas nepieciešams nēsāt laulību gredzenus?

No XX g. pirmās puses tradicionāli laulību gredzenus nēsā uz kreisās rokas bezvārda pirksta. Tomēr, šajos laikos, var laulību gredzenu nēsāt tā, kā Jums ir ērtāk un skaistāk.


description chevron_right insert_link Kas ir komforta zona?

Tas ir speciāls izliekums gredzena vidū ar nosaukumu “Comfort fit”. Tas ir īpaši ērti, ja gredzeni ir platāki un lielāki. Tas ļauj izvairīties no spiediena, svīšanas un sasprindzinājuma uz ādas. Tomēr šī tehnoloģija var būt pielietojama un standarta izmēra gredzeniem, vajadzētu tikai par šo vēlmi pateikt juvelierim, kurš izgatavos Jūsu pasūtījumu.


description chevron_right insert_link Vai pasūtītie laulību gredzeni būs ar “comfort fit” zonu?

Tam, lai laulību gredzeni būtu tiešām ērti, tie tiek izgatavoti ar “comfort fit” zonu. Ja vēlaties standarta gredzenus, tad vienkārši norādiet, ka šīs zonas jums nevajaga.