Pārdevējs
apstiprina, ka ievēro minimālās personas datu apstrādes principu. Tomēr, lai Pārdevējs varētu Pircējam sniegt iespēju iegādāties e-veikalā pārdodamus izstrādājumus, mums obligāti jāapstrādā viņa personas dati.

 

Sniedzot juvelierizstrādājumu pārdošanas pakalpojumus, Pārdevējs Pircējam lūdz piereģistrēties e-veikalā gredzentins.lv un sniegt nepieciešamos personas datus:

 

  • Vārdu un uzvārdu,
  • e-pasta adresi,
  • telefona numuru,
  • adresi.

 

Datus, kurus Pircējs sniedza piereģistrējoties, Pircējs vēlāk var mainīt, pieslēdzoties savam kontam.

 

Pārdevējs apstiprina, ka Pircēja norādītie personas dati tiks apstrādāti tikai e-veikala gredzentins.lv darbības analīzes un tiešā mārketinga nolūkos, izņemot gadījumus, kad Pircējs saskaņā ar Noteikumos aprunāto kārtību paziņo, ka nevēlas, lai viņa personas dati tiktu apstrādāti tiešā mārketinga nolūkos.

 

Pārdevējs apņemas neizpaust Pircēja personas datus trešajām personām, izņemot Pārdevēja partnerus, kas nodrošina preču piegādi vai citus, ar Pircēja pasūtījuma atbilstošu izpildi saistītiem pakalpojumiem. Visos citos gadījumos Pircēja personas dati trešajām personām var tikt izpausti tikai Latvijas Republikas tiesību aktos noteiktajā kārtībā.

Pircējam ir iespēja abonēt Pārdevēja tiešā mārketinga nolūkos izsūtāmos paziņojumus par jaunumiem, reģistrējoties interneta veikalā, atzīmējot lodziņu “Abonēt jaunumus!”. No abonēšanas var atteikties, noklikšķinot jaunumu vēstulē esošo pogu „Atteikties”.

 

Interneta veikalā gredzentins.lv Pārdevējs izmanto sīkdatnes, kas ir mazi teksta dokumenti, kuri, apmeklējot interneta veikalu, tiek ierakstīti datorā vai viedierīcē. Sīkdatnes nepieciešamas tiešai pakalpojumu sniegšanai un lietotāja analīzei, mārketinga nolūkiem un tiecoties nodrošināt labāku apkalpošanas kvalitāti. Lietotājs var kontrolēt sīkdatņu izmantošanu, izmantojot pārlūkprogrammas iestatījumus.


Pircējam ir tiesības bez maksas saņemt informāciju par Pircēja sniegtajiem un saglabātajiem datiem, tos mainīt, bloķēt vai dzēst. Pircējam ir tiesības saņemt informāciju, no kuriem avotiem un kādi personas dati savākti, kādam nolūkam tie tiek apstrādāti, kuriem datu saņēmējiem tiek sniegti un bija sniegti pēdējā gada laikā. Pircējam ir tiesības pieprasīt labot, dzēst savus personas datus vai apturēt jebkādas darbības ar viņa personas datiem, izņemot glabāšanu, ja dati tiek kārtoti neievērojot likuma normas.

Stingri aizliegts kopēt, reproducēt un izplatīt informāciju no gredzentins.lv e-veikala bez rakstiskās administrācijas piekrišanas. Visas tiesības aizsargātas.