Pārdevējs
apstiprina, ka ievēro minimālo personas datu skaita apstrādes principu. Tomēr, lai Pārdevējs varētu Pircējam sniegt iespēju iegādāties e-veikalā pārdodamus izstrādājumus, mums obligāti jāapstrādā viņa personas dati.

 

Sniedzot juvelierizstrādājumu pārdošanas pakalpojumus, Pārdevējs Pircējam lūdz piereģistrēties e-veikalā gredzentins.lv un sniegt nepieciešamos personas datus:

 

  • Vārdu un uzvārdu,
  • e-pasta adresi,
  • telefona numuru,
  • adresi.

 

Datus, kurus Pircējs sniedza piereģistrējoties, Pircējs vēlāk var mainīt, pieslēdzoties savam kontam.

 

Pārdevējs apstiprina, ka Pircēja norādītie personas dati tiks apstrādāti tikai e-veikalā gredzentins.lv. Pārdevēja darbības analīze un tiešā mārketinga mērķi, izņemot gadījumus, kad Pircējs saskaņā ar Noteikumos aprunāto kārtību paziņo, ka nevēlas, lai viņa personas dati tiktu apstrādāti tiešā mārketinga nolūkos.

 

Pārdavējs apņemas neizpaust Pircēja personas datus trešajām personām, izņemot Pārdavēja partnerus, kas nodrošina preču piegādi vai citus, ar Pircēja pasūtījuma atbilstošiem izpildīšanas saistītiem pakalapojumiem. Visos citos gadījumos Pircēja personas dati trešajām personām var tikt izpausti Latvijas Republikas tiesību aktos noteiktajā kārtībā.

Pircējam ir iespēja abonēt Pārdevēja tiešā mārketinga nolūkos sūtamo jaunumu vēstuli, reģistrējoties interneta veikalā, atzīmējot lodziņu “Abonēt jaunumus!”. No abonēšanas var atteikties, noklikšķinot jaunumu vēstulē esošo pogu „Atteikties”.

 

Interneta veikalā gredzentins.lv Pārdevējs izmanto sīkdatnes, tie ir mazi teksta dokumenti, kuri, apmeklējot interneta veikalu, tiek ierakstīti datorā vai saprātīgajā ierīcē. Sīkdatnes nepieciešamas tiešai pakalpojumu sniegšanai un lietotāja analīzei, mārketinga nolūkiem un tiecoties nodrošināt labāku apkalpošanas kvalitāti. Lietotājs var kontrolēt sīkdatņu izmantošanu, izmantojot pārlūkprogrammas iestātījumus.


Pircējam ir tiesības bezmaksas saņemt informāciju par Pircēja sniegtajiem un saglabātajiem datiem, tos mainīt, bloķēt vai dzēst. Pircējam ir tiesības saņemt informāciju, no kuriem avotiem un kādi personas dati savākti, kādam nolūkam tie tiek apstrādāti, kuriem datu saņēmējiem tiek sniegti un bija sniegti pēdējā gadā. Pircējam ir tiesības pieprasīt labot, dzsēst savus personas datus vai apstādināt, izņemot glabāšanu, savu personas datu kārtošanas darbības, kad dati tiek kārtoti neievērojot likumu nolikumus.

Kopēt, reproducēt un izplatīt informāciju no gredzentins.lv e-veikala administrācijas bez rakstiskās piekrišanas stingri aizliegts. Visas tiesības aizsargātas.