Samazināta cena

Visas preces pārdošanā.

Elektroniskajā juvelierizstrādājumu veikalā Gredzentins.lv varat atrast ne tikai rotaslietas sev, laulību vai saderināšanās gredzenus, bet un ekskluzīvu un neaizmirtsamu dāvanu mīlošiem cilvēkiem, kas katru dienu jus ieskauj. Apskatieties dažādās Gredzentins.lv preču kategorijās, varbūt jau drīz atradīsiet to, kas iepriecinās un uz sejas izraisīs smaidu jums vai jūsu tuviniekiem.

Sortiments

Gredzentins.lv veikalā ir liels laulību un saderināšanās gredzenu, auskaru ar dimantiem un dārgakmeņiem, zelta auskaru un ķēdīšu klāsts. Dārgakmeņi, kas rotā gredzenus vai piekariņus, apmierinās pat klientu ar visprasīgāko gaumi. No safīriem līdz dimantiem, no smaragdiem līdz rubīniem - izvēlēties ir no kā.

Dažādas rotaslietas piedāvajam iegādaties cik ikdienas nēsāšanai, tik dažādiem notikumiem vai dāvināšanai. Ticam, ka mūsu veikalā atradīsiet lielisku dzimšanas dienas, kristību, skolas beigšanas vai grūtā dzīves izaicinājuma pārvarēšanas notikumam piemērotu davanu.

Visas izpārdodamās preces un to cenas

Gredzentins.lv juvelierizstrādājumu meistari ar vairāk nekā 25 gadu pieredzi pastāvīgi atjaunina zināšanas un pielieto tās, veidojot rotaslietas. Tāpēc, kad savam sortimentam pievienojam jaunas rotaslietu kolekcijas, iepriekšējām kolekcijām mēs piemērojam dažādas atlaides. Visas izpārdodamās preces dažādos gada laikos var atrast lētāk nekā parasti.

Visas izpārdodamās preces uz nomaksu tā pat var būt iegādājamas. Vairāk par preču iegādi uz nomaksu lasiet sadaļā „Norēķināšanās”.

Kur uzzināt par pārdotajām precēm?

Par dažādām akcijām un atlaidēm savus klientus informējam Gredzentins.lv lapā un savā Facebook kontā. Sekojiet šajās lapās publicētos jaunumus un pirmais uzziniet par visām pārdodamajām precēm internetā!

Un, ja vēlaties izvēlētās preces ieraudzīt dzīvajā, to izdarīt varat Rīgā vai Liepājā. Tomēr neaizmirstiet, ka dēļ apskates vajadzētu vienoties ar mūsu klientu apkalpošanas ekspertiem. Pie viņiem varat vērsties pa e-pastu: [email protected].

Sakļaut

Atsauksmes