-
Sakausējums
Dimanta svars
Šķirot
Sakausējums
Dimanta svars

Zelta ķēdītes

Zelta ķēdīte - rotaslieta visai ģimenei.

Vai ir tāda universāla rotaslieta kā zelta ķēdīte? Droši vien nē! Praktiski visa ģimene var rotāties ar vienu un to pašu ķēditi - atliek tikai nomainīt piekariņu un rotaslieta radikāli mainīsies. Interneta juvelierizstrādājumu veikala Gredzentins.lv preču sortimentā varat atrast plašu dažādu piekariņu sortimentu. Ticam, ka viegli pielāgosiet tās pie zelta ķēdītes un viegli mainīsiet savu izskatu.

Zelta ķēdītes sievietēm

Bieža sieviete savu kaklu rotā ne tikai ar vienu, bet un vairākām ķēdītēm. Lieliski ikdienas nēsāšanai piemērots aksesuārs neatpazīstami mainās, ja tiek papildināts ar piekariņu. Zelta ķēdītes zodiāka zīmes piekariņš rotājās it bieži. Ķēdītes ar šādu piekariņu nēsātajai to katru dienu atgādina, kādas ir viņas zodiāka zīmes stiprās īpašības, ļauj no tā pasmelties spēku.

Zelta ķēdītes vīriešiem un bērniem

Retāk zelta ķēdītes nēsā vīrieši un bērni. Bieži vecāki baidās, ka bērns pazaudēs ķēdīti un tas ir ievērojams zaudējums. Tomēr nav nepieciešams katru dienu nēsāt ķēdīti. Ir iespējams arī uzdāvināt ķēditi bērnam un to uzglabāt līdz brīdim, kad viņš sasniedz atbilstošu vecumu ķēdītes nēsašanai. Tad viņš jutīs mīļo cilvēku siltumu un rūpes, pie sirds saspiežot tā sargājamo un loloto rotaslietu.

Vīrieši, protams, valkā zelta ķēdites biežāk nekā bērni. Tie parasti ir smagāki, masīvāki. Piekariņi vīriešiem tiek veidoti pat arī asākās formās, stingrākā dizaina. Zelta ķēdītes, kuras ir izrotātas ar krustiņa formas piekariņu, nēsājami diezgan bieži. Tie, tāpat kā zodiaka zīmes piekariņi, dod garīgu spēku un pārliecību par saviem spēkiem.

Kā pieskatīt zelta ķēdītes?

Zelta ķēdītes uz kakla vispār nemelninās, nedilst, tomēr dažreiz tās ieteicams iztīrīt. Tas ir ļoti vienkārši izdarāms: siltam ūdenim pievienojiet tējkaroti cukura un uz dažām stundām samērcējiet zelta ķēdītes. Vēlāk tās vienkārši noslauciet ar salveti. Mirdzums ir atpakaļ!

Zelta ķēdītes - lielisks aksesuārs, kurš der gan ikdienas nēsāšanai, gan nozīmīgiem gadījumiem. Greznojieties ar tiem un esiet stilīgi!

Sakļaut

Atsauksmes