Šajā kategorijā iepazīstināsim ar vienu no populārākajiem veikalā esošajiem juvelierizstrādājumiem zelta rotaslietām. Tāpat iepazīstināsim ar galvenajiem zelta rotaslietu uzturēšanas noteikumiem un sniegsim padomus, kā sākotnējo rotaslietas izskatu uzturēt pēc iespējas ilgāk. Un ja Jums būs daudz jautājumu, vienmēr varat vērsties pie mūsu klientu apkalpošanas ekspertiem – viņi vienmēr ir gatavi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem.

 

Zelta rotaslietas

Ir labi zināms, ka zelta rotas rotāja imperatores, karalienes, bet no seniem laikiem zināmajos mītos - noslēpumainās dīvas. Tad droši vien nav dīvaini, ka tieši zelta rotaslietas sievietēm ir vienas no populārākajām. Un mūs dienās sievietes vēlas katru dienu nēsāt daļu no karalienes vai dīvas. Zelta rotaslietas ar dārgakmeņiem tam ir ļoti labi piemērotas. Un nav svarīgi, vai dārgakmeņi ir lieli vai maziņi - tie sniedz lielāku pašapziņu un sievieti rotā ne tikai kā aksesuārs. Smaids uz sejas ir garantēts!

E-veikalā Gredzentins.lv varat atrast zelta auskarus ar pērlēm un smaragdiem, dzeltenā zelta auskarus ar topāziem un ametistiem, balto zelta piekariņu ar dimantiem, dzeltenā zelta auskarus ar turmalīniem, saderināšanas gredzenus ar briljantiem un vēl daudzus citus juvelierizstrādājumu šedevrus katras sirds apmierināšanai.

 

Zelta rotaslietu uzturēšana

Zelta rotaslietām, tāpat kā citiem juvelierizstrādājumiem ir nepieciešama aprūpe. Ja rotas valkājat katru dienu, visdrīzāk neizvairīsieties no saskarsmes ar dažādām ķīmiskajām vielām, cietām virsmām, citām rotaslietām. Nebaidieties, to aprūpe ir diezgan vienkārša un neatņem daudz laika.

Zelta rotaslietas nezaudēs savu spožumu, ja dažreiz tās paturēsiet nedaudz pasaldinātā ūdenī. Ūdenī ieberiet mazliet cukura, atstājiet zelta rotas uz dažām stundām, pēc tam tikai maigi noslaukiet ar salveti. Spīdums ir atgriezts! Ja pamanījāt, ka zelta rotaslietas ir bojātas ar mājsaimniecības ķīmikālijām, iemērciet tās citronskābes šķīdumā. Siltā ūdenī ielejiet dažas karotes citronskābes, tad vēl atstājiet uz dažām stundām un noslaukiet ar salveti. Aplikumi būs likvidēti! Bet zelta rotaslietu dārgakmeņiem spīdumu atgriež amonjaks. Samitriniet salveti ar lāsi amonjaka un maigi noslaukiet dārgakmeni. Protams, nomazgājiet rotaslietu ar tīru ūdeni un viss - vēl varat priecāties par rotājuma pirmatnējo izskatu! Zināms, visas rotaslietas rekomendējam turēt speciālajā rotu kastītē vai mīkstajos maisiņos – šādi izvairīsieties no rotaslietu saskrāpēšanas.

 

Zelta rotaslietas internetā

Mūsdienu pasaulē cilvēki arvien vairāk un vairāk laika pavada internetā. Nav brīnums, ka iepirkšanās tā pat notiek internetā. Padomājiet, cik laika ietaupāt, kad nevajag ceļot no viena juvelierizstradājumu veikala uz citu, meklēt sapņu rotaslietu dažādās pilsētās. Viss ir pieejams ar rokas klikšķi! Juvelierizstrādajumu e-veikalā gredzentins.lv piedāvājam vēlamās, augstas kvalitātes rotaslietas iegādāties par vislabāko cenu. Bezmaksas piegāde, ekspertu konsultācijas, ilggadēja juvelierizstrādājumu meistaru pieredze un augstākā, juvelierizstrādājumu pasaules standartiem atbilstoša kvalitāte - viss zem viena jumta.