-
Sakausējums
Dimanta svars
Šķirot
Sakausējums
Dimanta svars

Auskari ar brilijantiem

Auskari ar briljantiem.

Auskaru nekad nemēdz būt par daudz - to var apstiprināt katra sieviete. Auskariem ar briljantiem, nu, un kaut vienam to pārim, vienkārši obligāti jābūt katras sievietes rotaslietu kastītē. Taču briljanti ārkārtīgumu sniedz katrai sievietei! Šoreiz elektroniskā veikala Gredzentins.lv eksperti sniedz padomu, kā izvēlēties auskarus ar briljantiem, kuri atbilstu jūsu sejas formai. Ticam, ka katra sieviete ir pārsteidzoša savā veidā, bet pareizie aksesuāri tikai palīdzēs viņai atklāties un izcelties!

Apaļa un ovāla formas seja

Apaļai sejai raksturīgi apaļi vaigi, noapaļots un ne tik šaurs zods. Apaļās sejas īpašniecei piestāvētu gari auskari no baltā zelta ar briljantiem. Tie vizuāli pagarinātu seju un sniegtu asumu. Ir jāizvairās no ļoti smalkiem un apaļiem auskariem, kuri noapaļo seju vēl vairāk.

Un šeit ovālas sejas īpašniecei der dažādu formu auskari, jo vaigu zonā sejas forma ir nedaudz platāka. Der gan apaļi, gan kvadrātveida vai stūrainie auskari. Padoms: izvairieties no gariem ausakriem, kas vēl vairāk pagarinātu jūsu seju.

Garena, trīsstūrveida un kvadrātveida formas seja

Trīsstūrveida sejas īpašniecēm parasti ir nedaudz platāka piere un spilgti izteikts vaiga kauls. Zelta auskari ar briljantiem, kas palīdz samīkstināt sejas formas jabūt ovāliem vai maziem. Vajadzētu izvairīties no auskariem, kuri sašaurinās uz leju un tādā veidā vēl vairāk saasina zodu.

Sievietēm ar kvadrātveida seju vajadzētu izvairīties no trīsstūrveida auskariem. Tie vizuāli vēl vairāk saasinātu jau tā asās sejas formas. Vislabāk izskatītos gari vai mazi zelta auskari ar briljantiem. Un lūk iegarenas sejas īpašniecēm sejas īpatnības izceltu apaļveida vai trīsstūrveida auskari. Tie vizuāli paplašinātu seju un žoklim sniegtu apjomu.

Gredzentins.lv sortimentā esošie auskari ar briljantiem

Mūsu elektroniskajā rotaslietu veikalā atradīsiet auskarus visām sejas formām. Gan baltā, gan dzeltenā zelta auskari ar briljantiem lētāk pārdodami, nekā citos rotaslietu veikalos. Rotaslietu meistari ar vairāk nekā 25 gadu pieredzi nodrošina, ka mūsu pārdotās rotaslietas atbilstu augstākajiem juvelierizstrādājumu pasaules standartiem un priecētu jūs katru dienu. Ja jūs interesējošās rotaslietas vēlaties ieraudzīt dzīvajā, dēļ apskates Rīgā vai Liepājā varat sarunāt ar Gredzentins.lv klientu apkalpošanas ekspertiem. Griezieties pa e-pasta adresi: [email protected]

Novērtējiet savas sejas formu un droši izvēlieties auskarus, kuri vislabāk tai derēs. Tie tikai izcels ekskluzīvās un daiļās jūsu sejas iezīmes!

Lasīt vairāk

Atsauksmes