Gredzena izmērs: kā noteikt?

Ieraksts ietilpināts: Bir 1, 2020

Kategorijas:

Gredzena izmērs: kā noteikt, nesabojājot pārsteigumu?

Bildināšana bieži paredzēta kā patīkams pārsteigums izredzētajai, tomēr lai pārsteigtu miļoto un izveidotu mirkli, kuru atcerēsieties visu dzīvi, neizbēgami vajadzēs apdomāt ne vienu detaļu. Ja pat zināt savas meitenes gaumi un izvēlējāties viņas sapņu gredzenu, pareiza gredzena izmēra izvēle var būt visa apgrūtinošs apstāklis. Steidzamies jūs nomierināt, jo ņemot palīgā gredzentins.lv komandas ieteikumus, gredzena izmēra noteikšana nebūs grūts izaicinājums. Lasiet tālāk un uzziniet kā pārsteigt meiteni ar viņai lieliski derīgu saderināšanās gredzenu!

Paņemiet viņas esošo gredzenu

Tas, iespējams, ir viens no vienkāršākajiem un uzticamākajiem trikiem, kā uzzināt mīļotās gredzena izmēru. Viņai neredzot paņemiet gredzenu un izmēriet. Šeit ir svarīgi pievērst uzmanību, ka bieži cilvēku pirkstu izmērs atšķiras ne tikai atkarībā no paša pirksta, bet arī no rokas. Tāpēc pacentieties atrast gredzenu, kuru meitene nēsā vismaz uz tās pašas rokas, uz kuras plānojat maukt nākotnes mīlestības simbolu. Izmērīt esošo gredzenu varat vairākos veidos. Aiznest to juvelieriem, kuri jums atlasīs atbilstoša izmēra gredzenu vai izmēriet to paši. Lai izmērītu gredzenu, novietojiet gredzenu uz papīra lapas un apvelciet vidējo tā pusi. Apvelkot, pievienojiet riņķi pie zemāk sniegtās izmēru shēmas un atlasiet vislabāk saderošu izmēru.

Paprasiet draugu un tuvinieku palīdzību

Jūsu izvēlētās draudzenes vai ģimenes sievietes labprāt jums palīdzēs izvēloties saderināšanās gredzenu. Palūdziet, lai viņas kopā dotos uz juvelierizstrādājumu veikalu, izliekoties, ka kaut ko meklē sev, un pamudinātu jūsu mīļoto uzmērīt viņai iepatikušos pirksta rotaslietu. Tadā veidā saņemsiet informāciju par gredzena izmēru, tomēr ja neesiet izvēlejies pašu gredzenu, uzzināsiet viņas vēlmes un garantējam, ka uzdāvināsiet izvēlētājai sapņu gredzenu.

Salīdziniet viņas pirkstus ar savu

Neparasts veids, kā noskaidrot mīļotās gredzena izmēru, ir salīdzināt savas rokas pirkstus ar viņas. To var izdarīt, vienkārši vizuāli novērtējot sava un viņas pirkstu atšķirības. Varbūt jums ir līdzīga izmēra pirksti? Vai varbūt tie ir ievērojami mazāki? Šajā gadījumā tā pat varat arī aizņemties viņas gredzenu, uzmaukt to uz sava pirksta un apvest vietu līdz kurai gredzens viegli uzmaucams. Gredzentins.lv profesionāļi apliecina, ka pat tad, ja jūs ieradisieties ar vienkarši apvilktu pirkstu, juvelieri izmērīs jūsu vietā un kopā izvēlēsies pareizo gredzenu.

Pajautājiet viņai

Lielākā daļa pāru dalās domās par plānoto laulību vienā vai otrā attiecību brīdī, tāpēc dalieties savās cerībās un uzziniet sev rūpīgo informāciju, uzmanīgi uzsākot saderināšanās tēmu. Jautājot par vēlamo gredzena stilu un izmēru, jūs nesabojājat pārsteigumu, bet arī atvieglosiet mača procesu sev un nomierināsit meiteni, zinot, ka izvēlēsities pareizo gredzenu.

Neuztraucieties, gredzena izmērs var būt maināms

Vēlamies nomierināt, ka ja pat un neizdosies precīzi pielāgot gredzena izmēru, to vienmēr varat koriģēt. Jums tas vienkārši būs jānogādā pie juveliera, kur jums labprāt palīdzēs. Tomēr šajā gadījumā mēs iesakām izvēlēties nedaudz lielāku gredzena izmēru, jo ir vieglāk samazināt gredzenu, nevis to pagarināt.

Ceram, ka, izmantojot mūsu padomus, gredzena izvēle kļūs par patīkamu procesu. Vēlam patīkamu saderināšanās sagatavošanos!